Legacy Of Ares (Early Access) MMORPG

BSoI9F

Dziedzictwo Aresa
Wojna między Imperium a Sojuszem wciąż trwa. Stwórz gildię, poluj na bossów i bierz udział w wojnach narodowych. Eksploruj święte ziemie swojego narodu.

Ta gra jest PVE / PVP. Atm nie mamy żadnych wojen narodowych. jednak mamy 13 map, 9 bossów i mobów do lvl 45. mamy testowych graczy w wieku 70 lat. maksymalny poziom to 100.

cykl dnia i nocy, sprzedaż graczy, przechowywanie graczy, gildie, błogosławieństwo broni pancernej, metatransformacje statystyk między biegami, a także premie sklepowe sprzedawane za złoto w grze u sprzedawcy wydarzeń na poziomie 15 poziomu.

chodź, spójrz. miłego dnia i do zobaczenia w grze.

Uwaga: Twój program antywirusowy prawdopodobnie ostrzeże Cię i zablokuje nasz instalator. Należy pamiętać, że instalacja jest bezpieczna. pracujemy nad uzyskaniem certyfikatu na liście, aby nasz instalator przeszedł test węchu.

INSTRUKCJA INSTALACJI
Instrukcje instalacji
To jest instalator/launcher/patcher dla naszej gry. uruchom instalację, a umieści ikonę na pulpicie. uruchom ikonę i zostanie ona poprawiona. istnieje wiele plików, więc prosimy o cierpliwość podczas obliczania pobierania i kończenia go. czas instalacji wynosi ok. 1 godzina.

zainstalowana gra ma obecnie 24gb.

Aby uzyskać dodatkowe wsparcie, odwiedź nasz Facebook i Discord.

DOWNLOAD
LOAinstaller.exe 13 MB

3Iz8QK
8GUKoe
djzZ3j
PCAY_b

70 osób na Discordzie, nie wróżę tej grze świetlanej przyszłości…

Ja gram w to od dwóch dni. Polecam zajrzeć jeśli ktoś lubi samoróbki
Zostały użyte wyraziste animacje postaci - nie jest to jak drewno w 80% przypadkach w grach, które teraz górują na toplistach MMO.
Zaprosił mnie ktoś do party - przyjrzałem się temu, znaczniki znikają po przebyciu dystansu - z daleka nas nie widać - UI party jest animowane.
Misje są dostępne od pierwszych poziomów postaci - głównie polegają na zapoznaniu się z mapą, zabijaniu stworów i farmieniu przedmiotów, jak dropnie jak odpowiednia ilość to mamy je zwrócić do NPC
Gra waży niecałe 30GB

No tak, dziwne że gra która ma zerową reklamę ma tylko 70 ludzi na discordzie, gdzie na pewno gra trochę więcej, bo nie każdy na disco wchodzi xd