Legendarne itemki

Jesli ma ktos juz dodatek i leza mu w schowku niepotrzebne itemki legendarne do 60 lvl (bo mam tylko podstawke) ktore mu sie nie przydadza to z checia przyjme ;D
Battletag : Tarahumara #2807

Nie wazne sezon czy normal ;)

Z góry dziekuje hehe

Jesli ma ktos juz dodatek i leza mu w schowku niepotrzebne itemki legendarne do 60 lvl (bo mam tylko podstawke) ktore mu sie nie przydadza to z checia przyjme ;DBattletag : Tarahumara #2807Nie wazne sezon czy normal Z góry dziekuje hehe

Nie można rozdawać legendarnych itemków ;) chyba ,że jesteś z kimś w drużynie i poleci wtedy komuś to może Ci dać poprzez wyrzucenie tejże legendy.Innej opcji nie ma.

itemki legendarne z 60 lvl można przekazywać z konta na konto bo sam mam stare spodnie Iny które mogę wymienić za coś innego :)

Ja chyba wszystko do vendora doddałem bo nie ma po co tego trzymać, tylko stash zaśmieca :D

Przedmioty <61ilvl (czyli te z vanilli) nie sa objete Account Boundem po 2h.

Ahh no to sorry za wprowadzenie błąd bo nie wiedziałem.Myślałem ,że wszystkie legendy są przypisane do konta.

Edit: W takim razie ja mogę Ci dać całe eq na 60 lvl dla barbarzynki.Mój battletag Zafkiel#2168.

Jesli ma ktos juz dodatek i leza mu w schowku niepotrzebne itemki legendarne do 60 lvl (bo mam tylko podstawke) ktore mu sie nie przydadza to z checia przyjme ;D
Battletag : Tarahumara #2807

Nie wazne sezon czy normal ;)

Z góry dziekuje hehe