Leman - wiesz co to offtop?

Witam, tak sobie teraz przeglądam forum i zauważyłem że mam 4 ostrzeżenia. O ile 3 za wulgaryzmy są dobre o tyle nie rozumiem czemu moje " co to za syf?" zostało uznane za offtop - może i rodzaj wypowiedzi był prosty, a wręcz prostacki ale takie były moje doznania po obejrzeniu filmiku którego temat dotyczył. Panie Leman wie Pan co to offtop czy coś się w internetach zmieniło i to ja nie jestem świadom ?

Link do tematu z moją wypowiedzią : http://mmorpg.org.pl/forum/topic/75470-dragon-ball-z-light-of-hope/#entry584800

Ja bym twoją odpowiedź uznał za pytanie retoryczne. Dla mnie to nie był offtop. Ale co ja tam wiem i co znaczę tutaj:P

Swoją drogą co to za syf ten film?:P

A co za różnica czy za offtop czy za spam lub jakkolwiek chciałbyś to nazwać? Warn zasłużony i tyle. Komentarz bez żadnej wartości i nic nie wprowadzający do tematu. Jak nie masz czegoś sensownego do napisania w danym temacie to nie pisz.

Ja dostałem Punkt karny za napisane w Innej Formie Członek Męski mimo iż napisałem tylko pierwszą literkę i dodałem'***" : ) i jakoś nie chce mi się z tego powodu zakładać głupich tematów...

Twój post nie wnosił nic do dyskusji, a do tego był w złym, wręcz prostackim tonie. Fakt, źle dobrałem kategorię tego ostrzeżenia, ale to tylko szczegół.

Trzeba być grzecznym ! I MIŁYM! TAK JAK MAGAR-SENSEI!
leman nie jest zły i warn jest uzasadniony twoja wypowiedz była po prostyu zbedna a zbedne info to spam

Ach, jaka ta administracja zła, że nie można wejść do tematu i nabić sobie posta bez warna. Jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia(co wcale nie znaczy miłego :P), to nie wypowiadaj się wcale. Hejtować też trzeba umieć z klasą :)

Ta bo mi na postach zależy najbardziej :D W sumie temat założyłem z czystej ciekawości i już. Leman dzięki za odpowiedź :)

Skoro wszystko jasne, zamykam.

Witam, tak sobie teraz przeglądam forum i zauważyłem że mam 4 ostrzeżenia. O ile 3 za wulgaryzmy są dobre o tyle nie rozumiem czemu moje " co to za syf?" zostało uznane za offtop - może i rodzaj wypowiedzi był prosty, a wręcz prostacki ale takie były moje doznania po obejrzeniu filmiku którego temat dotyczył. Panie Leman wie Pan co to offtop czy coś się w internetach zmieniło i to ja nie jestem świadom ?

Link do tematu z moją wypowiedzią : http://mmorpg.org.pl/forum/topic/75470-dragon-ball-z-light-of-hope/#entry584800