Lenovo Y50-70

Witam. Chcę kupić laptopa Lenovo Y50-70 z grafika gtx960m 8 gb ram i procesorem I5 lub I7 nad tym ostatnim się bardzo zastanawiam co wybrać gdyż wszyscy mowią by brać I5 bo mniej sie grzeje a wydajność ma podobną do I7. Inni zaś piszą,ze jeśli to ma być laptop na lata to I7. Mam zamiar kupić podkladkę chłodzącą. Laptop ma służyć do wszystkiego czyli internet filmy no i gry. Także co radzicie zrobić I5 ktora niby wystarczy jak narazie czy i7 która niby sie bardzo grzeje . Pozdrawiam

W tym wypadku różnica pomiędzy i5 a i7 4 generacji jest znaczna, ponieważ pierwszy jest 2 rdzeniowy, a drógi 4 rdzeniowy. Tego modelu juz pomału nie opłaca sie kupować, lepiej kupić nowy model tego laptopa y700-15 z najnowszymi procesorami 6 generacji i5 lub i7, które w tym wypadku obydwa są 4 rdzeniowe, dodatkowo obydwa procesory mniej się grzeją. A cena znacznie się nie różni od y50, lepiej wziąć y700-15 z i5, niż y50 z i7.

mozesz mi cos wiecej powiedzieć o tym modelu y700?

Jest to po prostu nowszy model y50. Poprawili w nim to co było złe w poprzedniku, czyli y50. Posiada on trochę lepszą matryce, lepsze głośniki, lepszy układ chłodzenia, ciepło jest odprowadzane za laptopem, a nie jak w y50 na matryce. Do tego dłuży czas baterii, mniejsze temperatury, lepsze procesory. Posiada on dodatkowe miejsce na dysk SSD m.2, poprzednik mógł mieć tylko jeden dysk, do tego ma on już ram DDR4 a nie DDR3. Jest to po prostu ulepszona wersja y50 ;] Teraz modele y50, są wymieniane na y700-15. Cena nie dużo się rożni od y50.

chyba go wezme ogladalem testy wyglada mega y50 sie chowa :)

Ja swojego będę miał w piątek :P Teraz bez sensu kupować y50.

a gdzie zamawiales i w jakiej cenie ?

Ja zamawiałem tutaj http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-y700-15-i7-6700hq-8gb-1tb-gtx960m-w10.bhtml?gclid=Cj0KEQiA1dWyBRDqiJye6LjkhfIBEiQAw06ITg33UeOrTlNarTRpQZJVMH9V_s1mWn1TzJ5iDJYMfb4aAhQR8P8HAQ&gclsrc=aw.ds Tutaj są też tańsze z procesorem i5 http://www.gameragon.pl/k2085,laptopy-lenovo-y700-y700-15.html

moge prosic jakis kontakt do Ciebie fb / gg ?

Witam. Chcę kupić laptopa Lenovo Y50-70 z grafika gtx960m 8 gb ram i procesorem I5 lub I7 nad tym ostatnim się bardzo zastanawiam co wybrać gdyż wszyscy mowią by brać I5 bo mniej sie grzeje a wydajność ma podobną do I7. Inni zaś piszą,ze jeśli to ma być laptop na lata to I7. Mam zamiar kupić podkladkę chłodzącą. Laptop ma służyć do wszystkiego czyli internet filmy no i gry. Także co radzicie zrobić I5 ktora niby wystarczy jak narazie czy i7 która niby sie bardzo grzeje . Pozdrawiam