Lenovo y510p upradge dysku i ramu

Witam, zastanawiam się nad dołożeniem do mojego laptopa Lenovo y510p dodatkowo 4GB ramu i dysku ssd 250 GB. W tej chwili mam 4GB ramu w jednej kości. Chciałbym zwiększyć o choć trochę wydajność laptopa bo dobrze mi służy, a może po dołożeniu w/w rzeczy usprawnię wydajność w grach ( mniejsze spadki fps, lagi etc.) Tutaj nasuwają mi się pytania do Was:

  1. czy warto dokupić te rzeczy i usprawni to działanie laptopa (służy mi głownie do gier).
  2. czy ktoś z Was ma ten model laptopa i coś w nim wymieniał (np. niepotrzebny mi napęd cd i czy zamiast niego mogę włożyć tam dysk ssd w złączu sata)?
  3. czy ten model posiada wejście m2 na dysk ssd oraz czy w każdym laptopie tego modelu jest taki sam rodzaj wejścia do niego?
  4. mój budżet to ok 400 zł na ram i dysk łącznie, macie jakieś propozycje co do ich kupna (totalnie sie nie znam na dyskach)
    Oprócz powyższego planuje wymienić paste termoprzewodzącą i go odkurzyć w serwisie (zbyt skomplikowany do rozbioru w domu), dlatego gdybym miał już zakupione w/w rzeczy chciałbym aby serwisanci mi je włożyli do lapka.
    Niżej zdjęcie dot. parametrów laptopa: