Lewandwoski, wczorajszy mecz

http://youtu.be/R_THES1Gl84

znalazłem tylko z takim komentarzem ;]

panowie to co się wczoraj działo jest nie do opisania, myślałem bez jaja że w półfinale Borussia ma małe szanse z realem, ale jednak drużyna z Westfalenstadion pokazała klasę, a R. Lewandowski stał się 1 piłkarzem który w półfinale najtrudniejszych piłkarskich rozgrywek klubowych na całym świecie, strzelił 4 gole i to dla Realu, wielkiego Realu, to co wczoraj się działo w pubie jest nie do opisania, wszyscy nieznajomi, znajomi przybijali sobie piątki i pili piwo z wielkim uśmiechem na ustach, dla takich momentów żyje kibic, ostatnio tak się cieszyłem jak PL wygrała z Portugalią za rządów Benhakera

Pozdrawiam

Ps.

umieszczam to, bo może ktoś jeszcze nie wie że mimo marnej reprezentacji są jednak w niej rodzynki, no i nie widział wczorajszego meczu :D

Meh. Już w fazie grupowej pokazali co potrafią więc wygrana BVB to nic specjalnego. Można się było tego spodziewać. Jednak nie powiem Lewy mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Jeśli Borussia ma łeb na karku to jeszcze przetrzyma go z sezon ,żeby trochę mu cena skoczyła. Bycie najlepszym strzelcem Bundesligi zobowiązuje.

Ach ta trzecia bramka piękna. Lewandowski właśnie zamknął pyski wszystkim co mówią że to drewno i do niczego się nie nadaje. Po odejściu Goetze teraz priorytetem dla BvB powinno być zatrzymanie Lewego w swoich szeregach. Jak zdobędzie króla strzelców LM to będę już w ogóle wniebowzięty.

@Misiael

Lewandowskiemu kontrakt kończy się za rok. Muszą teraz przystąpić do rozmów i poddać się jego warunkom bo inaczej to on odejdzie za rok i to za darmo! Lewy ma śmieszny kontrakt i powinni mu dać o wiele więcej.

ostatnio Hans szef borussi coś wspominał o tym że jak nie dostaną za lewego minimum 30 milionów ojro to po prostu go nie sprzedadzą a on wypełni kontrakt

a na onecie wlasnie pisza, ze Kucharski w TVP.info potwierdzil ,ze Lewy zagra w next sezonie "w wiekszym klubie niz BVB"

albo Bayern, albo MANU

Tego Kucharskiego to ja bym zdegradował do zawodu łopatolog

Wiesz guru Kucharski mówił to już wiele razy i jakoś na razie się nie sprawdza.

Kucharski już wiele razy i o nie jednym mówił różne rzeczy. Robert raczej nie przejdzie do Bayernu bo wie co to oznacza i chyba aż taki łapczywy na pieniądze nie jest. I tak nie jeden klub mu wiele zapłaci, jak nie BVB to inna liga.

Jak dla mnie to Lewy zaskoczy nas i pokdIe gdzies do angli i nie zdziwil bym sie gdyby to byl MU

A w Polsce to z San Marino miał problemy ;>

warn_ico.png
Warn, temat nie aktualny, archeologia. - crracked

http://youtu.be/R_THES1Gl84

znalazłem tylko z takim komentarzem ;]

panowie to co się wczoraj działo jest nie do opisania, myślałem bez jaja że w półfinale Borussia ma małe szanse z realem, ale jednak drużyna z Westfalenstadion pokazała klasę, a R. Lewandowski stał się 1 piłkarzem który w półfinale najtrudniejszych piłkarskich rozgrywek klubowych na całym świecie, strzelił 4 gole i to dla Realu, wielkiego Realu, to co wczoraj się działo w pubie jest nie do opisania, wszyscy nieznajomi, znajomi przybijali sobie piątki i pili piwo z wielkim uśmiechem na ustach, dla takich momentów żyje kibic, ostatnio tak się cieszyłem jak PL wygrała z Portugalią za rządów Benhakera

Pozdrawiam

Ps.

umieszczam to, bo może ktoś jeszcze nie wie że mimo marnej reprezentacji są jednak w niej rodzynki, no i nie widział wczorajszego meczu :D