Light DC- czy są chętni do raidowania?

Jak w temacie, ciekawa jestem czy na Light Data Center są jacyś chętni do założenia grupy do progressu nadchodzących raidów na poziomie Savage i Ultimate? Miło by było poraidować sobie kilka dni na spokojnie, ale na poziomie z fajnymi ludźmi :slight_smile:

Może być ciężko. Sam gram na Light, ale Polaków jest tutaj znacznie mniej niż na Chaosie (co nie znaczy, że jest tam lepiej). Myślę, że najrozsądniejszą opcją jest wrzucenie ogłoszenia na discord Light DC lub Reddit i stworzyć jakąś międzynarodówkę (ewentualnie do jakiejś dołączyć, gdyż codziennie ktoś tam się ogłasza).

Wiem, że można znaleźć jakąś międzynarodówkę, sama jestem w takim FC, ale jednak to nie to samo co granie sobie na luzie z rodakami :slight_smile:

Szukałem większej grupy Polaków po stronie Light, ale póki co ich nie znalazłem (jedynie pojedyncze osoby rozrzucone na różnych serwerach). Sam gram z dwójką znajomych na luzie, ale jeżeli ktoś ma na celu poważniejszy static, to chyba na dzień dzisiejszy zostaje międzynarodówka (nie wiem czy na Chaosie są takie długofalowe grupy rodaków - z reguły większość odchodzi po ograniu nowego contentu). Oczywiście chciałbym, by było inaczej, ale wygląda na to, że abonament skutecznie odstrasza wiele osób :slight_smile: