Lineage 2 4game kroniki od GoD - Warto?

Dzień dobry ,
Piszę z pytaniem do was , najbardziej kieruje pytanie do aktywnych graczy…
Czy są jeszcze gracze ? Polskie gildie ? osoby powracające i czy jeszcze jest odrobina sensu aby wrócić do mmo z dziecinstwa ? :slight_smile: grałem jak tylko wychodził GoD ,
Nie chce wracać na privy , na essence lub jakies classic :slight_smile:
Co myślicie ? Dajcie znać i z góry dziękuję za każdą wypowiedź <3

Ta gra wlasnie od GoD zaczela sie psuc :wink:

Czy warto grać w stare umierające gry, które tak czy siak za kilka lat zostaną zamknięte? - Tak, jeśli gra sprawia Ci przyjemność, to nawet jakby mieli ją zamknąć za pół roku to czemu nie byłoby warto pograć? Polaków znajdziesz w każdej grze, w L2 jest ich sporo. Poszukaj disca jakieś gildii i enjoy :smiley:

To gra to żywy trup i nie zdziwi mnie jak za kilka dni zostanie zamknięta.

L2 oficjal to juz jest boto 24/7 legalnie wbudowany, bo inaczej nic nie osiagniesz. Nie ma zwyklych dropow, spoili nawet craft ograniczony jest na maxa. Jestem wielkim fanem starego L2, ale w obecnej formie mnie odrzuca.

Lineage 2 po tylu latach jest jedną z najbardziej obleganych gier pvp i jedną z najlepszych pod względem wspólnej/zespołowej gry! Lineage 2 to, wbrew opinii osób wypowiadających się i nie mających pojęcia o tej grze, serwery prywatne, których są setki a może nawet tysiące! Każdy kto użyje zwrotu “trup” w odniesieniu do tej gry nie ma pojęcia co się dzieje i jest skrojony do oficjalnej nędznej wersji! Na hopzone i kilkudziesięciu innych portalach są rankingi, w których można wybierać od C4 aż po Heliosa (są to kroniki tej gry). Tylko głupiec rozmowę o L2 ogranicza do jego oficjalnej wersji, na której nigdy NIC się nie działo. Polecam wyszukać kronikę i serwer pod swoje własne preferencję i dobrze się bawić. Tylko dziś startują co najmniej 2 nowe serwery a z już otwartych śmiało można polecić świeży L2 classic 3.5 Town. Różnorodność kronik tej gry ma taką rozpiętość, że przechodzi najśmielsze wyobrażenia najbardziej wybrednych! PVP jest na wysokim poziomie i można próbować się w pojedynkę jak i grupie znajomych! Żadna inna gra przez ponad 15 lat nie dostarczyła takich możliwości jak L2 i zapewne długo jeszcze się taka nie pojawi. Malkontenci snują opowieści zaczynając od “kiedyś to było” ale pojęcia nie mają o “teraz”, proponuje samemu doświadczyć aniżeli słuchać wywodów głupich ludzi…

4lajki

Startują równie szybko jak upadają…3 miesiące gry i cyk serwera nie ma. No rzeczywiście super zabawa z grą mmorpg.
Pozdrawiam gracz serwera L2Patron

Co do upadania po 3 miesiącach , grałem w wieku 10 lat na dragon network - priv ale jak patrze to nadal serwery stoją na nogach , dziś już mam 25 lat :smiley: więc to nie 3 miesiące hahah

1lajk

Zastanawia mnie też czy są tutaj gracze aktywni , na priv lub officjal , którzy są w polskim klanie :slight_smile:

@Eter
To pochwal się gdzie ostatnio grałeś i gdzie był online powyżej 2k+? Bo gadasz jak zwykły carebear. I nie wiem czemu zakładasz, że ja gdzieś gram skoro mówię post wyżej, że ta gra jest zdechła od wielu lat nie licząc ruskich, więc logiczne, że nie. Idź tam przeglądaj dalej servidory na fb i pykaj w te swoje edycje 200 online na miesiąc.

No i fajnie

Oj grało się :smiley:

a właśnie sobie pobieram l2 z 4game GoD i zobacze co tam slcyhac , pogram z sentymentu , poklikam wieczorkami ciekawe czy spotkam polski klan :smiley:

nie wiem czy serwer Blue czy Red ale obstawiam ze na Blue gra europa a na Red ruscy hahaha

Uświadamianie ciebie nie ma sensu, dzięki L2 nauczyłem się zarówno rosyjskiego i cyrylicy oraz angielskiego, L2 nie ma konkurencji w dziedzinie pvp bo to ta gra wyznaczyła normy dobrego pvp. To że akurat ty wchodzisz na serwery gdzie jest słaby online nie jest trendem, polecam lepsze rozeznanie i czytanie forum danego serwera przed podjęciem decyzji, rozeznanie w trakcie beta testów jest najważniejszym czynnikiem decydującym o jakości serwera. Jak dla mnie twoja opinia jest subiektywna i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością byle byś nie szerzył defetyzmów na ten temat przez co wprowadzasz w błąd nowych graczy…

sporo zmian , w godzine sie przebudza postac na godzie i juz expie obok dark elf village z twilight setem :smiley: wbudowali bota , nawet spoko bo i tak wiekszosc na bocie grala , spoko poklikam :slight_smile: Panowie nie nerwujcie sie tam ;p

L2 miało sens jedynie w kornikach C4-C6 później było już tylko gorzej. Jakiś czas temu stwierdziłem, że sprawdzę co słychać na globie i jak zobaczyłem wbudowanego bota to na prawdę się rozbawiłem. Odpal grę, ustaw bota idź sobie robić co innego…
Jeszcze tylko dodać automatyczne docieranie na miejsce expa i branie / oddawanie questów i mamy mobilniaka z dobrej gry xD

1lajk

No ale to nazwij te serwery. Bo na razie pierdu, pierdu a nazwy nie padają. Odpuść sobie te “standardowe” jak RPGClub, które średnio co pół roku otwiera nowy serwer i zamyka stary, czy Dragon Network, które jest mutantem L2.

Sprawa z L2 wygląda tak:
Officiale:
Koerański( z tego co wiem Europa nie zagra)
NCwest amerykański 2 serwery teraz tylko. Pełne i 30 min trzeba czekać,żeby sie zalogować
4game europeski ofical + server ruski
Mówię o L2 po GOD z przebudzonymi postaciami.
Nie interesuje mnie L2 klasyczne czy hybrydy jak Essence. Jeśli ktoś chce biegać w S grade i 84 lvl to proszę,ale to cofanie się w rozwoju.
Gra darmowa,ale robią co mogą żeby wyrwać euro. Doszło już do tego,że nie ma dropa bez vita na koreańcu a u nas na Core nie trzeba vita jak sie ma Premium kupione. 1 komputer 1 konto kolejne to 1 Premium kupione.
Ciężko nowym graczom o itemy bez donacji. Biegaja postacie w które zostało włożone z 50k euro. Ogólnie gra super. Grałem w kilka i wiele sprawdzałem i L2 nie ma sobie równych.

Ogólnie L2 warto - to najlepszy MMORPG ale problem jest z kronikami. L2 po Interlude zaczęło się psuć. GoD i dalej to zniszczona gra. Jest, był jeszcze classic który ma sporo rzeczy skopanych ale jest ok.
Drugi problem to serwery, ciężko znaleźć serwer który nie padnie po 3 miesiącach. Są takie, ale ciężko je znaleźć bo trudno przewidzieć któremu serwerowi się uda.