Lineage 2 classic NCSoft

Witam serdecznie. Mam takie pytanie czy są osoby lub klany które wybierają się na L2 classic od NCSoft’u który startuje 3.10 ?? Pozdrawiam

Ja z pewnością zagram. Będzie kilka polskich clanów, wszystko wyklaruje się po starcie servera.

a jest gdzieś spis polskich klanów które wybierają się na owy serwer ??

Czekam z niecierpliwością na start. W międzyczasie polecam oficjalny stream lineage2.com odnośne tego co będzie na serwie. Jest też omówiony temat itemshopu. Póki co nie ma itemków typowo pay2win, znając życie będzie to pewnie kwestia czasu i zaczną dodawać jakieś cudactwa :stuck_out_tongue:
Gdyby ktoś nie mógł znaleźć to link poniżej są 2 częsci:
https://www.youtube.com/watch?v=XgCGl1IpDuw

BTW ciekawostka Ruskie IP mają blokadę, ciekawe czy uda im się to złamać i wbić na serwer :stuck_out_tongue:

a ktoś z obecnych ma jakiś klan czy wybiera się solo ?? :slight_smile:

solo;)

To może fajnie by było zebrać parę osób do wspólnej gry aby podczas expienie nie było nudno ?? :slight_smile:

Wie, ktoś może, na jaki można liczyć ping razem z wtfastem/battleping ?

Ja się piszę do wspólnej gry :slight_smile:

@Emanee
z tego co wytyczytałem na forum nc westu, to 100-150, bez 150-200

jak grałem na ncsoft to miałem 120 kiedyś

Dziękuję za odpowiedź :wink: Chciałabym w końcu pograć w jakiegoś porządnego mmorpg. Miałam kiedyś podejście do l2, jak jeszcze był polski serwer, ale miałam słaby komputer i okropne lagi na pierwszej mapie, więc zrezygnowałam.
Jak grałam w Aiona NA, to miałam gdzies ping ponad 200+ (bez wtfast), co prawda dosyć stabilny, więc dało się coś porobić. Czy w l2 też tak jest jak w innych grach ncsoft, że jak ma się dynamiczny ip, to będę musiała codziennie dostawać kod na maila? Bo to trochę drażniące.

wiesz to jest dodatkowy kod zabezpieczający. Jeżeli posiadasz zmienne IP jak ja to bedziesz dostawał za każdym razem gdy będziesz miał reset. Niestety lub stety :slight_smile: