Lineage 2 - czy jeszcze warto? A jeśli tak to gdzie?

Witam.
Jako weteran, który spędził masę czasu z L2 w kronikach C3 - Interlude. Mam pytanie jak w temacie: Czy jeszcze warto gdzieś zaczynać? Jeśli tak to gdzie? Na oficjalnych są jeszcze żywe duszyczki? A może jakiś “Priv” godny uwagi?

Zobacz sobie https://l2e-global.com
Jakbym grał to tam. Miesiąc temu otworzyli nowy server.

a jakas aktywna PL gildia na tym servie jest ? :smiley:

l2e-global lub ten link https://lineage2dex.com/
to ten sam server. Również go polecam w piku do 4,5k online
Jest sporo polskich gildii, na każdym spocie pvp
Przyjemny (tani) system dotacji etc.
Praktycznie za pare h farmy lub jakiś 1 drop a grade, można premke kupić.
PS. Valakasa biliśmy 6h więc jak za dawnych lat.

A ile z tych 4,5k to Boxy? Kurde pograłbym w stare dobre Lineage II ale na jakimś serwerze gdzie właśnie nie ma Dual Boxów jak ktoś zna taki serwer to podajcie proszę.

4game wprowadzilo bota ale wyłączyło dual boxy chyba

A ten l2. Global to jest oficjalny serwer?

To jest priv.

Zastanawiałem się nad tym serwerem parę dni temu, nawet zrobiłem postać na 9 poziomie.
Ale mam tu bardzo duże zastrzeżenia co do tego serwera. Tak naprawdę nie wiadomo co to za kronika i co jak działa. Zawartość zdaje się być zgodna z Interlude. Ale sam klient to jest jakaś kronika po GOD lub Classic. A to tworzy bałagan i niewiadomych co do skilli, balansu jak i nawet samych statystyk. Nawet zrobiłem sobie mały test robiąc DE fightera na 6 poziomie i zagrowałem gremlina (też 6 lvl) - na 20 hitów tylko jeden unik - evasion jest zjebany, typowa przypadłość classica. Dalej, server ma nowy system enchantów który daje znacznie większego boosta za każdy enchant… ale nie ma przedmiotów z IS które zwiększają liczbę HP co balansuje znaczący wzrost DMG w PvP a to znaczy że server bardzo szybko umożliwi zabijanie na hit–a… praktycznie każdego innego gracza. Z opisów statystki dex zniknęła szybkość poruszania się i szansa na blok tarczą, brawo dex staje się właśnie bezużyteczny. Jak to classic czy coś po GOD można założyć że kondycja nie wpływa na resist na stuna, znaczy się że jest to szansa 95% na tym samym poziomie i się zmienia w zależności od różnicy poziomów.
Są spore powody do obaw że to nie jest nawet zbliżone do Interlude. Tylko jakiś popsuty classic z łatwym dostępem do splusowanych draconic bow…

Ktos grał/gra/ zaczyna tam zagrać? Albo ma jakies porady co robic zeby nie byc w tyle jak wyglada balans postaci itd?

Ok, ale czy oprócz tego serwera którego testowałeś jest cokolwiek innego? Bo jak ktoś napisał: OFICJALE będą zaraz dead lub NA czyli “lag lag lag”, a jakiś PRIV prócz tego trudno aktualnie znaleźć.

Nie. Sam nie gram obecnie w L2 ani inne MMO bo nic nie ma.

(Szlak mnie trafi z tym forum…)

Ja gram na ruskim Lineage 2 Essence. Mimo, że to P2W można fajnie spędzić czas :slight_smile: I nie trzeba expić bo jest wbudowany bot :wink: Czekam na wyjście L2 Essence dla europy, oby w systemie P2P.