Lineage 2 essence nowy serwer i dodatek

Witam szukam graczy do lineage 2 essence !!!
25lutego wychodzi nowy serwer +dodatek+ nowa klasa

jak ktoś jest chętny popykać to zapraszam pw

link do źródła

1lajk

Dzięki :wink:
Szczerze, to essence jest chyba najlepsza opcją z obecnych oficjali, bo wystarczyły donacje an poziomie bodaj 30-40zł na miesiac żeby spokojnie grindować - wbiję i pogram chwilę na pewno, a jak długo się zobaczy :wink: Próbowałem grać na kilku piratach w ostatnich miesiącach, ale nie mam 20 lat, żeby siedzieć przy kompie po 16h - wytrzymałem na każdym max tydzień i życie wygrywało zawsze.

1lajk

Z ciekawości oglądałem filmy z tą nową klasą i szału nie robi. Ciekawi mnie jaki będzie balans, czy w dalszym ciągu destro i tyrek będą op?

to mozemy razem pograc jakis discord czy cos :slight_smile:
ja nowy w lineage jestem :slight_smile:

ja gram łucznikiem jak cos

Ja tez z miła checia zaczne

wszystkich chętnych zapraszam na discord i do zobaczenia na serwerze :slight_smile:

Zostaniecie zjedzeni przez veteranów donatorów i farmerów z kilkunastoma kontami.
Jest autofarm tylko co z tego jak co chwilę latają pk chary i czyszczą wszystkich. Podniesienie z gleby bez utraty %exp 0.25€.
Za darmo na wyższym lvlu pobijesz kilka godzin, później nie dropi adena więc trzeba regularnie ładować kasę na farmę. PVE w tej grze praktycznie nie ma, służy tylko do farmy adeny.

Essence gameplayem przypomina privy h-rate. Czyli gra w clanach (2 side na serwerze) i klepanie daily bossów, siege, daily eventy. PVP są kosztowne bo rezy za €, extra hp potki za €, insta tp za €. Jeżeli nie interesują was pvp o epiki i dominację na serwie to nic ciekawego tu nie znajdziecie bo nie ma miejsca na random pvp, wojenki małych klanów, pve carebearów itp.
Do tego wszystko z IS, broszki, jewele, dolle, agathiony, talizmany, peleryna, pasek, Wszystko trzeba powbijać na sensowne lvle, każdy z tych itemów to minimum wpakowane 100€. I tak, można za adene wyfarmić 1 itemek dziennie do echantu ale, żeby coś konkretnie wbić to trzeba przepalić dziesiątki jak nie setki, więc zanim f2p gracz uciuła podstawy gearu to już 2 razy lepsze rzeczy z nowym update wejdą.

tl;dr Essence to 100% pvp sewer gdzie 90% roboty robi wpakowany € a 10% przewaga liczebna. Kwoty kilku tysięcy miesięcznie i postacie warte 20k €+ są tu na porządku dziennym. Chore community.

przykładowa cenówka
|TALISMAN BAIUM +3 850.00 €
|BAIUM TALISMAN 440.00 €
|ADENA - 0.08€/M 0.08 €
|ORFEN DOLL LVL 3 935.00 €
|CORE RING +2 385.00 €
|BAIUM RING +2 990.00 €
|ZAKEN EARRING +2 770.00 €
|ORFEN EARRING +2 550.00 €
|AQ RING +2 495.00 €

@mayday1 nie do końca się z tobą zgodzę bo wystarczy dołączyć do side które klepie rb i mieć bardzo duże online na daily activity rb/wary itd dla kdp by się jako tako ubrać. Faktem jest jeśli myślisz o solo klikanu by pograć dla funu to bez farta w crafcie lub doty dorobisz się co najwyżej garba. Problemem essa nie jest dota bo to samo masz na god , classic(najmniej , choć i tak typ kupujący adene i tak był daleko przed tobą) garstka graczy nawala taką dotę że jest miliony lat przed innymi. Tak było jest i będziena offach l2.
Wg mnie największą bolączką essencji jest system sg to rak zjadający tą wersje , który praktycznie nie umożliwia Ci farmienia względnej adeny i dający ci rozwój. Na 84 lvlu farmiłem około 20kk daily odliczając od tego bss + sg poty wychodzi Ci 10kk (paczka lc8k 200kk , aqb 1,4b , 300kk armor , spodenki ) Reasumując musiałbym nie wyłączać kompa przez cały miesiąc 24h/day by zdobyć 1 parts przy solo grze(top bron 5miesięcy 24/7) jeszcze pod warunkiem że doglądałeś postaci bo średnio pk latało po 5-6 razy dzienne i czyścili całe spoty (choć w tym patchu się to zmieni).

Jak mam być szczery nie zniechęcać ludzi to zamiast wydawać na abonament w l2 na off lepiej pomyśleć czy nie lepszym wyborem jest bdo , ffxiv , wow czy eso. Podobna cena a nie płacisz haraczu za to że jeszcze komp chodzić musi 24/7.
Pozdrawiam

No to mnie zachęciłeś, a już chciałem sobie popykać :slight_smile: No i git, nie będę musiał ściągać l2 :slight_smile: poszukam czegoś innego :slight_smile: Zresztą na wysokim lvl w każdej grze trzeba wydać kasę :slight_smile: Ale mam gdzieś jeszcze szachy może sąsiad wie jak się gra i będzie pvp :slight_smile: Tylko w domu żona też czyści spoty co parę godzin :stuck_out_tongue:

Czy expienie alta cardinala tylko dla potrzeb rezu ma sens?
Druga sprawa, czy przypadkiem w tym patchu nie będzie wprowadzony ststem dropienia itemów w statusie PK?

Do tego 80lvl (tydzień gry) jakiś tam sens ma, będziesz miał reza za 60-80%, na wyższych lvlach 85+ 1-2% to będzie twój daily exp więc i tak za coiny musisz. 2 rezy dziennie są za free zdaje się poźniej jakoś 5/10/25 centów.
Z pk tak, ale znowu mogą dać jakieś bronie do farmy których nie wydropisz a to wystarczy. Zreszta wystarczy, że ktoś postawi chara na twoje miejsce i już tracisz połowę mobów i sg/adenę bijąc tego samego moba co on. A na start jest więcej postaci niż mobów do bicia. Jak ktoś nigdy nie grał niech zagra, wyrobi sobie opinie o tym tworze, tylko radzę nie wrzucać dużo kasy bo po paru tyg. zorientujecie się w czym problem.
Trochę jak z gierkami mobilnymi. Na początku wszystko fajnie, samograj, co chwilę darmowe rzeczy aż przychodzi paywall.

siema ja jestem chetny na l2 essence tylko jaki serwer pink czy rose?

Ja jestem chętny. Mogę prosić o discord? Bo zaproszenie nie działa.

zapraszam. jaki serwer wybieramy?

gramy na rose :slight_smile: zapraszam na discord

Zapraszamy do klanu “GuruHaters” na serwerze Rose :wink: