Lineage 2 gdzie jest dobre pvp/mpvp/siege

Witam.

Chciałbym się Was drodzy forumowicze poradzić gdzie można się fajnie pobawić w pvp w grze Lineage 2.

Bardzo lubię tą grę od ponad 10 lat mam z nią do czynienia z większymi lub mniejszymi przerwami. Podobają mi się w niej klasy skile itp.

Jednak nie mam już tyle czasu na grę co kiedyś (dzieci rodzina itd.) Znacie może jakiś serwer o większych ratach niż x2 gdzie w miarę można szybko dobić wyższy lvl i brać aktywny udział w siege lub pvp. Myślałem też nad Ncsoft bo niby tam L2 jest oficjalne ale nie wiem na jakim serwerze tam grają jacyś Polacy do wspólnej zabawy.

Szkoda, że nie masz dużo czasu na grę i preferujesz servery z dużym mnożnikiem expa, bo gdybyś preferował rozgrywkę na low ratowych serverach na długie miesiące, a może i lata to miałbym do polecenia:

Ketrawars.com - server Interlude x1 - aczkolwiek mnóstwo graczy i dobra zabawa przy walce o każdy wolny spot. Można poczuć stary klimat L2.

L2 DEX classic x4 - czyli klasyczny server Lineage na sprawdzonym serverze. Otwarcie 26.01 więc za kilka dni. Zapowiada się bosko.

Jak faktycznie chcesz po kilku godzinach wskoczyć w A grady i walczyć w PvP to chyba L2Gold interlude x45 jest najlepszym obecnie rozwiązaniem.

Witam.

Raty wcale nie muszą być duże, chciałbym aby to była dłuższa zabawa. Lubię pvp w tej grze ale chciałbym grać na serwie gdzie nie ma p2w i gdzie gra sporo ludzi na różnych lvlach żeby było z kim grać. Polubiłem tą grę za to że nastawiała się na grę w pt a nie solo a teraz tylko boxy i boxy i solo można bosy robić. To po co grać w mmo jak ludzie grają z boxami.