Lineage 2 lagi

Witam serdecznie czy nadal są lagi na globalnych serwerach lineage 2? Z tego co pamiętam miałem jakiś rok temu czy dwa lata temu straszne lagi ,że się grać odechciewało a szczególnie w początkowym mieście. Nie jest to wina sprzętu ani łącza bo grałem w różne mmo i lagów nie uświadczyłem a były to tytułu z większymi wymaganiami niż l2. A tak to który serwer polecacie?

Jest to wina skopanej optymalizacji i nic się nie zmieniło wtej kwestii.

Stara gra i stara optymalizacja.

System + gra na SSD + sensowna ilość ramu = bardzo komfortowa gra na maksymalnych ustawieniach graficznych (nawet na raidach - siegach).

Mialem tak jak ty, zrobiłem tak jak napisałem i nie mam problemów już.

PS: to nie są lagi, gdyż lagi są problemem sieciowym ;)

Apropo tych lagów...

Wiadomka będąc w większym mieście gdzie jest spokojnie 500+ graczy, gra może się ostro przycinać. Jest na to sposób - w ustawieniach zmniejszyć liczbę osób pojawiających się obok nas. Oczywiście można ustawić przysłowiową "grafę" na najniższą z możliwych, co również wpłynie na jakość poruszania się po miastach. Jednak zaraz po wyjściu, przynajmniej ja przywracam wszystkie parametry na najwyższe i ciesze się zabijaniem mobków :D

Zastanawiam się tylko jak będą wyglądać te słynne wielkie walki PVP, gdzie ponoć w jednej chwili walczy ze sobą 300 na 300 osób. Skoro w mieście przy takiej liczbie graczy, podczas zwykłego obrotu kamery krew z nosa od razu zaczyna lecieć.. ;( Jak to będzie na tych wszystkich oblężeniach.. ?

Apropo tych lagów...

Wiadomka będąc w większym mieście gdzie jest spokojnie 500+ graczy, gra może się ostro przycinać. Jest na to sposób - w ustawieniach zmniejszyć liczbę osób pojawiających się obok nas. Oczywiście można ustawić przysłowiową "grafę" na najniższą z możliwych, co również wpłynie na jakość poruszania się po miastach. Jednak zaraz po wyjściu, przynajmniej ja przywracam wszystkie parametry na najwyższe  i ciesze się zabijaniem mobków 

 

Zastanawiam się tylko jak będą wyglądać te słynne wielkie walki PVP, gdzie ponoć w jednej chwili walczy ze sobą 300 na 300 osób. Skoro w mieście przy takiej liczbie graczy, podczas zwykłego obrotu kamery krew z nosa od razu zaczyna lecieć.. ;( Jak to będzie na tych wszystkich oblężeniach.. ?

bez tego co podałem powyżej bedziesz miec slide show na 2 fpsy

Witam serdecznie czy nadal są lagi na globalnych serwerach lineage 2? Z tego co pamiętam miałem jakiś rok temu czy dwa lata temu straszne lagi ,że się grać odechciewało a szczególnie w początkowym mieście. Nie jest to wina sprzętu ani łącza bo grałem w różne mmo i lagów nie uświadczyłem a były to tytułu z większymi wymaganiami niż l2. A tak to który serwer polecacie?