Lineage 2 - szukam dobrego serwera

Witam,

Jak w temacie , pograłbym na kronice intelude ,classic albo h5 . Może ktoś gra i coś poleci? Jaki serwer wybrać?

A może najlepiej grać na officialu? NA, EU? Zwykły? Essence? Czekamy na rady.

Daj sobie spokój z l2. Oficjalne serwery to p2w dramat, a prywatne to w 99% skoki na kasę i miesiąc czasu po premierze są zamykane, potem otwierane pod inna nazwa i tak się biznes kręci.
Smutne to bo spędziłem w tej grze ponad 10lat ale taka rzeczywistość.

1lajk

Polecam obejrzeć

Co do oficiali to sie zgodze ale jesli chodzi o privy tak jak ty to mowisz “skoki na kase” jest to bardziej spowodowane polityka dzisiejszych topowych gilidii czy tez paczek, ktore pograja 2 miesiace ubija valakasa 2-3 razy ( wygraja server ) sprzedaja gear i lecą na next server. W wiekszosci sa to ruski wiec dla nich to metoda zarobku. Ale i tu znajda sie perelki ktore stoja dluzej, tak jak reborn( jesli szukasz starego lineage 2 ) oraz E-global (Lineage 2 Remaster) który ma jeden server główny plus co roku koło listopada nowy “sezon” z którego ludzie po 5-6 miesiącach zostaja przeniesieni na ten główny.

Zdaje sobie sprawę ponieważ fora o l2 są praktycznie martwe , na to forum zagląda więcej ludu więc liczyłem że ktoś coś poleci ,gdzie można przez parę miesięcy pograć. Z Reborn walczyłem wczoraj cały wieczór ale ciągle były jakieś problemy .

Niestety oprócz Reborn i jakiś ruskich serwerów to aktualnie nic nie ma, co byłoby stabilne i nie upadało po maksymalnie 3 miesiącach. Jak chcesz sobie pograć trochę PvP i się szybko nie znudzić, to są serwery GvE, które dają jako tako jakieś poczucie progressu i fun.

Oprócz tego są trzy projekty o których słyszałem i powoli się rozwijają na silniku ue5, ue4 i unity, ale kiedy wyjdą, czas pokaże - widziałem info na jednym z nich, że 5+ miesięcy.
Oprócz tego czwarty projekt warty uwagi - znam też grupkę, która robi mega rework gry i pretty much robi MMO na L2 z reworkiem wszytkiego etc. i na to mega czekam. Będą tam custom dungi z własnymi teksturami, nowe bronie, rework klas, progressu postaci etc etc. do tego administracja jest ogarnięta i projekt rozwija się stabilnie od długiego czasu. Grałem już na tego typu serwerze, który zmienił wszystko do góry nogami i był on świetny mimo online 30-40. Niestety serwer upadł przez nieudolnego administratora i braku poprawek na low-lvl content - przy dobrych zmianach miał on potencjał w swoim peak na online 100+.

Obecnie najbardziej sensownym serwerem jest Elmorelab x1 ale i tak to głównie ruski serwer.

Tylko że na Elmorelab są starsze kroniki, raczej celuje w H5 i raty x10 -najlepszy balans postaci moim zdaniem , aktualnie testuje 2 serwery z hopzone na kronice IL

Daj znać kiedy padną, zostanie informacja dla następnych szukających.

1lajk