Lineage 2M już działa!

Są tu poza mną fani L2 którzy będą sprawdzali czy nowe L2M będzie straszną profanacją?


Mój tłumacz twierdzi, że jutro będzie można tworzyć postacie i klany w KR i prawdopodobnie pojutrze grać. Nie wiem jakie będą ograniczenia dla niekoreańców i czy w ogólne będzie nam dane się tam dostać.

Jeśli ktoś coś wie, to proszę się dzielić.

Lineage 2M oficjalnie wystartowało w Korei kilkanaście godzin temu bez żadnej blokady IP toteż pogrywam od rana na telefonie.

Trochę trzeba poklikać na ślepo żeby dobrze zainstalować, ale pewnie w 1-2 dni będą poradniki krok po kroku co i jak trzeba zrobić.

Jak dla mnie póki co jest ok, jeśli było sie przygotowanym na auto-trackera. Zobaczymy ile wytrzymam :slight_smile: Na Twitchu sporo osób gra jakby co. PNG

Jakby ktoś coś, to sa pierwsze pomoce naukowe:

Jest jakaś możliwość odpalenia tego na PC?
Ktoś pracuje nad angielskim patchem?
Wygląda ciekawie, tylko ten język :frowning: Jest jakaś data premiery w EU/US?

Na Pc odpalisz bez problemu bodaj dowolnym emulatorem, gra nie ma blokady IP i może zagrać każdy. O angielskiej wersji na tą chwilę nic nie wiadomo - obawiam się że minimum 1-2 lata :frowning:

Link do downloada https://www.tap.io/app/67626

1lajk

Witam serdecznie fanow starego poczciwego l2 wlasnie testuje i nie jest zle moge nawet powiedziec ze to 1 mmo mobilne w ktore gra sie w miare ok jest autotracker owszem ale nie ma zle :wink: dam wam znac co sie dzieje po 40 lvl :stuck_out_tongue: uzywam purpleNCsoft

Udało mi sie dostać do gry ale po 15 minutach usunąłem ją .
Powiem tak koszmarna grafika , słaba fabuła oraz bez sensowny grind .

A czego sie spodziewales po mobilniaku? Wiadomo, ze grafa nie bedzie nie wiadomo jako, do tego auto track + p2w IS . Wiec no