Lineage Eternal, Project TL Vs Lost ARK

Część witam bardzo serdecznie!
Pisze post ponieważ jest tu dużo użytkowników którzy czekają/czekali na Lineage eternal/Project TL
Ale nikt nie był w stanie niczego wytłumaczyć, mam dość czytania głupich postów i komentarzy odnośnie tej odsłony gry. Jako iż jestem/byłem graczem Uniwersum Lineage, a głownie spędziłem 10 lat grania z przerwami w Lineage 2 to Siedzę w tym temacie bardzo sporo czasu, Gdy wyszły pierwsze zapowiedzi Lineage Eternal: Twilight Resistance 2010-2012 i aktualnie 2018 wynikło z tego dużo analiz i chciałbym się z wami tym podzielić i zobaczyć co sadzicie na ten temat bo tak jak wspomniałem ludzie nie maja pojęcia o czym piszą a w sposób jaki komentują jest dla mnie tragedia, a wiec do rzeczy. Chciałem nagrać film na yt, ale jednak na początku dodam posta.
Zacznijmy od tego, że lineage eternal to nie jest Project TL to są dwie osobne produkcje, L:Eternal miał pokazać universum po Lineage 1 czyli prequel Lineage 2, a project TL jest sequelem Lineage 2. Owszem zgadzam się, że PTL jest nazwą robocza, prawdopodobnie przejdzie pod nazwę Lineage 3, aczkolwiek to tak nie działa, twórca będzie sam decydować. Była mowa o tym, że tylko zostaje przepisać gre (LE) na nowy silnik Unreal Engine 4 i w rezultacie miała powstać nowa wersja Lineage Eternal, jednak tak się nie stało. Gra została kompletnie przebudowana. Usunięto wybór bohaterów z poziomu rozgrywki, zostali przy standardowym wyborze (to co wybierasz tym grasz ciągle) Mocno zmienili rozgrywkę co widać na Trailer i Cinematic Gameplay. Co do tego, że gra będzie “crapem” moi drodzy zapominacie o tym, że Uniwersum Lineage jest bardzo ważne dla ncsoftu, nie wypuszcza nieudanego produktu. Żadne uniwersum Lineage które powstało nie było crapem, ani praktycznie żadna gra od nich, nie liczę wildstar bo gra od początku nie miała przyszłości, ale nadal się trzyma jest nawet bardziej grywalna niż aktualnie BLESS XD Ncsoft robi bardzo dobra optymalizacje (prócz l2 bo jednak mogli zrobić troszeczkę lepsza XD) ich gry są grywalne do dziś. Taką gra jest przecież guild wars 2, tak dokładnie ncsoft też ja robił, ale fakt ncsoft lubi P2W i mam nadzieje, że tak nie będzie w PTL, ponieważ wyjdzie mobilna wersja tej gry i tam głownie skupia się na zarobkach przynajmniej takie są pogłoski i zdrowy rozsądek. Jestem tego zdania, że te prace które tyle trwają wyjdą na plus :d Co do lost arka, cóż dzisiaj widzimy jak to wygląda, możemy zagrać na koreii wszystko fajnie, ale jednak bardziej można zaufać ncsoft bo firma ma za sobą bardzo duże gry które pomimo trudności nadal istnieją nadal są grywalne, moje odczucia co do nowego lineage się nie zmieniły wręcz przeciwnie jeszcze większy hype. A to moje różnice pomiędzy nowym Lineage a LOST ARK
Lost ark pvp tylko na arenach < lineage Open pvp/pk world Itemki podczas pk będą wypadały :slight_smile:
Lost ark mozolne questy przyjdź tam przejdź tam < Lineage Questy albo Grind
Lost ark bosy tylko w instancji < Lineage Open world bosy
To są takie bardzo małe różnice, ale dla mnie maja bardzo duży czynnik. Można znaleźć wiele więcej, ale tak naprawdę to kwestia indywidualna jak ktoś lubi grać.
Project TL nie jest tylko H&S a będzie MMORPG prawdopodobnie z elementami H&S tego jeszcze nie wiadomo jak to będzie wyglądać.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

Nad czym tu dyskutować. Zanim to do nas przyjdzie to wyjdzie Diablo 4 :slight_smile:

Diablo to nie jest pełnoprawne MMORPG, a to jest bardzo duża różnica :slight_smile: