Lineage II czy warto?

Siemka. Chcialbym sie was spytac, czy oplaca sie zaczynac na zwyklym L2 grac? Czy dla nowego gracza w tym swiecie znajdzie sie miejsce czy juz raczej nie? Slyszalem o L2 Classic ale nie stac mnie na abonament. Piszcie czy oplaca sie grac na globalu, a jak nie to proponujcie jakies privy na PM lub jakies inne gry, ktore polegaja na grindowaniu. Z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Wszystko tylko nie privy - chyba ze bedziesz na bocie lecial jak 95% community. Ta gra to juz bot land, nie polecam.

Proponujesz jakas gierke? :D

Sam sie mecze z wyborowym community w LoLu gdzie srednia wieku to 8-17(wiec sobie mozesz chyba poziom rozgrywki uzmyslowic). Czekam na cos ciekawego, moze sie kiedys doczekam :D

na globalu nie graj bo tam praktycznie same boty.. a jeśli chodzi o privy.. cóż raczej dobrego do tej gry już nie znajdziesz niestety.. ta gra już umarła.. nic innego ci niestety nie umiem polecić

ta gra juz ded

Proponujesz jakas gierke? 

Black desert kolego jeśli chcesz zagrać w gierkę zbliżoną do L2 :]

Wlasnie narazie mnie nie stac na zadne gry B2P. A jest jakis trial czy zeby sprobowac trzeba od razu zaplacic?

Może uda Ci się kogoś znaleźć co kupił gierkę wtedy osoba może Ci odstąpić klucz z trialem na którym możesz pograć przez tydzień jak się nie mylę ;)

To napisze tutaj. Jakby ktos mial ten kluczyk bylbym wdzieczny gdyby ktos mi owy podeslal :)

L2 umarlo? czy wy jestescie niedo******? :D L2 na globalu nie polecam ale privow jest od groma- slabszych i lepszych. Chcesz zaczac grac? Wbijaj na "l2e global". Swiezy serwer x7, interlude. Licznik na stronie podaje 8k+ online wieczorami i zapewniam ze te tysiace biegaja i graja. Ludzie sa wszedzie. Smiem twierdzic ze to najlepszy serwer interlude ostatnich miesiecy/lat. Nie sluchaj tych tych wyzej bo chyba pve w WoWie im mozgi wyzarlo :kappa:

L2 umarlo? czy wy jestescie niedo******?  L2 na globalu nie polecam ale privow jest od groma- slabszych i lepszych. Chcesz zaczac grac? Wbijaj na "l2e global". Swiezy serwer x7, interlude. Licznik na stronie podaje 8k+ online wieczorami i zapewniam ze te tysiace biegaja i graja. Ludzie sa wszedzie. Smiem twierdzic ze to najlepszy serwer interlude ostatnich miesiecy/lat. Nie sluchaj tych tych wyzej bo chyba pve w WoWie im mozgi wyzarlo 

śmiesz twierdzić że l2e global to najlepszy serwer interlude.. szkoda że stawia mocno na p2w..

śmiesz twierdzić że l2e global to najlepszy serwer interlude.. szkoda że stawia mocno na p2w..

Nie jest najlepszy ale też nic nie jest zablokowane dla graczy darmowych jak w przypadku innych gier mmo , do tego te p2w można kupić za kase z gry więc jaki problem ? Nie widziałem w is aby jakiś super kosmos p2w był ( zbroje i bronie niskiego lvla ) .

A sprawdze z ciekawosci ten serwer Interlude x7. Ktos tam gra od nas? Fajnie by bylo jakby ktos mnie wprowadzil w swiat L2 :D

znawcy sie wypowiedzieli jak zwykle..gra zyje - od zawsze privy l2 byly lepsze od globala na rpg club masz 5k online non stop wiec pisanie ze gra umarla jest chore :)

L2 to taka piekna gra, ze zawsze warto zaczynac. Ktos moze grac np. magiem 5 lat a polozy go na lopatki ledwo upieczony dagger. Niech bedzie sobie jakis Super Hero a hjak jest nieogarniety to bd padac jak szmata. Lineage 2 pomimo wciskania kilku klawiszy to bardzo skillowa gra. Jedna z nie wielu w ktorej umiejetne korzystanie z uksztaltowania terenu dziala dla nas na ogromny plus. Mowa o pvp bo pve to zalezy gdzie chcesz grac.

Chcialbym nigdy nie grac w L2 i moc zagrac pierwszy raz. Najlepiej w czasach gdy istatnialo jeszcze forum Lineage2polska.pl. Przepiekne czasy :)

L2 umarlo? czy wy jestescie niedo******?  L2 na globalu nie polecam ale privow jest od groma- slabszych i lepszych. Chcesz zaczac grac? Wbijaj na "l2e global". Swiezy serwer x7, interlude. Licznik na stronie podaje 8k+ online wieczorami i zapewniam ze te tysiace biegaja i graja. Ludzie sa wszedzie. Smiem twierdzic ze to najlepszy serwer interlude ostatnich miesiecy/lat. Nie sluchaj tych tych wyzej bo chyba pve w WoWie im mozgi wyzarlo 

Gralem w L2 jak ty konia biles po krzakach z kolegami w podstawowce. Wiec przestan ludzi robic w bambus. Najwieksze topowe klany leca na bocie a jak nie moga leciec na bocie to nie wbijaja na serwer. 8k+ online na interlude to bys na keltirach do teraz expil na 40 lvlu. Gdyby tam napisal ze twoja matke obracaja ciapaki to tez bys pewnie uwierzył co ?. Chcesz to graj ale tego co bylo 6 lat temu, (bo nie mowie juz o tym co bylo 8/9) w tej grze juz nic nie przywroci. Teraz to albo zmieniasz serwer co 2 miesiace i lecisz z botem albo idz grac w cos innego.

Gralem w L2 jak ty konia biles po krzakach z kolegami w podstawowce. Wiec przestan ludzi robic w bambus. Najwieksze topowe klany leca na bocie a jak nie moga leciec na bocie to nie wbijaja na serwer. 8k+ online na interlude to bys na keltirach do teraz expil na 40 lvlu. Gdyby tam napisal ze twoja matke obracaja ciapaki to tez bys pewnie uwierzył co ?. Chcesz to graj ale tego co bylo 6 lat temu, (bo nie mowie juz o tym co bylo 8/9) w tej grze juz nic nie przywroci. Teraz to albo zmieniasz serwer co 2 miesiace i lecisz z botem albo idz grac w cos innego.

Co nie zmienia faktu, że przez te 2 miesiące można się dobrze bawić. I jest to fajne rozwiązanie bo nie każdemu odpowiada grać latami...

Nie jest najlepszy ale też nic nie jest zablokowane dla graczy darmowych jak w przypadku innych gier mmo , do tego te p2w można kupić za kase z gry więc jaki problem ? Nie widziałem w is aby jakiś super kosmos p2w był ( zbroje i bronie niskiego lvla ) .

coś mało chyba grałeś w l2.. te zbroje i bronie które określasz jako low lvl dają sporą przewagę dopóki ktoś nie zdobędzie sprzętu A grade.. po za tym z tego co widziałem to te bronie i zbroje d i c mają enchy a c mają jeszcze SA.. więc nie płacący ma przesrane na poletku pvp i powalczyć o spot do expa to on może w snach..

coś mało chyba grałeś w l2.. te zbroje i bronie które określasz jako low lvl dają sporą przewagę dopóki ktoś nie zdobędzie sprzętu A grade.. po za tym z tego co widziałem to te bronie i zbroje d i c mają enchy a c mają jeszcze SA.. więc nie płacący ma przesrane na poletku pvp i powalczyć o spot do expa to on może w snach..

Po prostu może nie dajesz sobie rady z grą i marudzisz , zawsze w tej grze ktoś pro i tak będzie miał więcej nawet jak donate nie będzie . Zrobić SA do broni C to jest taki wyczyn ....... Masz swoje zdanie ja mam swoje , dla mnie jest to zajęcie póki nie wyjdzie coś porządnego i polecam . Proszę też , nie zniechęcaj ludzi skoro nie grasz a tylko zalogowałeś się do gry .