Lineage2 Classic - Totalny newbie

Witam. Aż wstyd się przyznać ale w mojej długiej karierze z mmo nigdy nie grałem w L2. Chciałbym zacząć na serwerze classic i mam pytanie czy osoba która nigdy nie obcowała z tym tytułem da sobie radę? Jak jest z populacją na europejskim classicu? Czy wybrać wersję EU czy RU? Czym więcej informacji tym lepiej.

Proszę weteranów o odpowiedzi :)

Dałbyś rade na oficjalnym serwerze tylko pytanie jak długo ;D Jeśli nie grałeś nigdy w żadnego grindownika a nawet jeśli grałeś to w l2 możesz nie wytrzymać. Raz, że solo nic nie poexpisz a 2 ten exp leci tak ze pożal się Boże. Ja aktualnie po długiej przerwie wróciłem do l2 i gram na l2classic.ws. Jest to serwer Classic ale uproszczony- jeśli pracujesz lub się uczysz i nie masz czasu siedzieć 24/7 to jest idealny. Raty expa są x20, masz full buffer npc i itemy do C grade w sklepie (jesteś samowystarczalny do dosyć sporego lvla, w zależności jaką klasę wybierzesz). Nie oznacza to, że jest łatwo :P Wbicie jakiegoś konkretnego lvla zajmie Ci duuuużo czasu. Ogólnie serwer stoi ponoć na oficjalnych plikach, bugów nie ma i wszystko działa solidnie. Online ~3 k. Są Polskie klany.

Jak jesteś zainteresowany to ściągaj ich klienta, patch i daj znać tutaj to Ci wyjaśnię co i jak.

Generalnie z grindowników to pykam w M2, 90lvl więc raczej jestem przyzwyczajony do mozolnego expienia. Raczej zależy mi na grze na oficjalnym serwerze. Czasu trochę mam bo co drugi dzień mam wolny ale wielkiego parcia na topke nie mam. Ot tak grać dla przyjemności bez multum graczy f2p i wszechobecnego IS.

A to jak uważasz, może ktoś z oficiala się do Ciebie odezwie ;)

Nie chcę zakładać nowego tematu więc pozwolę sobie napisać jeszcze w tym.

Założyłem konto na L2 Classic EU i szukam osób, które również chciałyby zacząć od zera na tym serwerze ale mają wiedzę na temat tej gry Szukam mentora, który pomoże mi ogarnąć ten świat i z którym będę mógł na lajcie sobie popykać. Zaznaczam, że jestem kompletnie zielony z l2 więc jestem uczniem od zera :P PS. Nigdy nie przypuszczałbym, że L2 ma tak dobry soundtrack :D

Gdyby znalazł się ktoś chętny na wspólną grę i naukę i zapraszam na pw :)

Classic nie jest taki zły jak o nim sie mowi. Gram prawie od samego poczatku i zrobilem sporo postaci, a marudzenie na exp jest troche zalosne bo do okolo 60lvl+, w ciagu jendego buffa robisz tyle samo expa procentowo +-.

Sa 2 polskie klany, jezeli chcesz do nich dojsc. Jeden neutralny, drugi po stronie DOTA. (Nie polecam tego po stronie DOTA).

Tak czy owak classic jak kazda gra, wszystkiego trzeba sie nauczyc. Serwer rozni sie od innych wersji. Pare skilli ma inny land rate, pewne klasy sa lepsze do tego a inne do czegos innego. Doszedl system run, ktorego wczesniej nie bylo i jest to "nowosc". Jezeli grales w metina, to raczej grind nie bedzie Ci tutaj przeszkadzac.

Witam. Aż wstyd się przyznać ale w mojej długiej karierze z mmo nigdy nie grałem w L2. Chciałbym zacząć na serwerze classic i mam pytanie czy osoba która nigdy nie obcowała z tym tytułem da sobie radę? Jak jest z populacją na europejskim classicu? Czy wybrać wersję EU czy RU? Czym więcej informacji tym lepiej.

Proszę weteranów o odpowiedzi :)