Lista graczy RuneScape

Siemka. Chciałbym stworzyć Friend Chat dla graczy z portalu mmorpg.org.pl. Jeżeli ktoś gra w runescape i chcę wstąpić do chata niech napisze tutaj swój nick. Wiadomo w kupie raźniej :>

Wróce do RuneScape wtedy kiedy wyjdzie ten patch, który rozwija i poprawia walkę na lepszą. Nick to Sartox Krist.

Tak samo postanowiłem w to zagrac, po wyjsciu tego patcha. z 4 lat temu próbowałem z kumplem pykac, ale od tamtego czasu sie pewnie wiele zmieniło

Dużo się zmieniło ale w miarę możliwości służę radą i asystą o ile zajdzie taka potrzeba. Pro nie jestem ale coś tam ugrałem

A wie ktos, kiedy ten patch ma wejsc?

Również spróbuję zagrać po patchu :).

Ja kilka dni temu zacząłem znowu grać. Nick Aqalix. Mam 60 lvl i niedawno kupiłem pierwszego memba, więc będę wdzięczny za ogarnięcie wszystkiego na p2p.

@warcraft

Bodajże 26 czerwca

Powiem szczerze,że chociaż żyję dość sporo na tym świecie nie grałem nigdy w tą Grę,więc jeśli będę miał wolną chwilę pograł bym również.Nick podam jak wrócę do domu z pracy:)

ehm, kiedyś grałem w Runescape, miałem 50-60~ lvl, teraz jak wbiłem, to trochę się zmieniło i mam zamiar zostać chwilę dłużej, tak więc moj name to : Asterek

Mój nick: Thps78

Chcę wrócić do gry :).

50-60 fishing ^^.

Właśnie się zarejestrowałem i pisze, że mam 14 dni membersa :) Trzeba dobrze ten czas wykorzystać :)

Nick:Kamilek272

Jestem dość ogarnięty w tej grze i w razie czego mogę pomóc;)

Siemka. Chciałbym stworzyć Friend Chat dla graczy z portalu mmorpg.org.pl. Jeżeli ktoś gra w runescape i chcę wstąpić do chata niech napisze tutaj swój nick. Wiadomo w kupie raźniej :>