Logo stowarzyszenia

Witam szanownych grafików :)

Przychodzę do was z prośbą gdyż ja nie mam talentu do programów graficznych i moje prace wyglądają zazwyczaj jak by ktoś się zwymiotował na ekran :P

Potrzebuję logo dla Stowarzyszenia Poszukiwawczo-Eksploracyjnego. Ogólnie to wyobraźnia podsuwa mi pewien pomysł a mianowicie: czaszka w hełmie niemieckim lub spartańskim patrząca na wprost i pod czaszką zamiast piszczeli Wykrywacz i Saperka.

Ktoś się podejmie wyzwania? :) W zamian mogę jedynie zaproponować Gift na steam Orion Prelude bo tylko to mi zostało.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :D

http://graffika.pl/ Polecam tam napisać jeśli chcesz otrzymać coś bardziej konkretnego. A z tą zapłatą to troszkę wstyd, już lepiej napisać, żeby ktoś to zrobił z dobroci serca czy też na rozgrzewkę. Zamiast chwalić się takim badziewiem, ta gra może wywołać tylko trwałe uszkodzenia mózgu. Niemniej spróbuj na forach bardziej do tego przeznaczonych.

Postaram się coś stworzyć, dam znać później.

Edit: jestem amatorem więc nie oczekuj zbyt wiele.

Edit 2: Dziś nie dam rady ale postaram się do poniedziałku coś zrobić.

Witam szanownych grafików :)

Przychodzę do was z prośbą gdyż ja nie mam talentu do programów graficznych i moje prace wyglądają zazwyczaj jak by ktoś się zwymiotował na ekran :P

Potrzebuję logo dla Stowarzyszenia Poszukiwawczo-Eksploracyjnego. Ogólnie to wyobraźnia podsuwa mi pewien pomysł a mianowicie: czaszka w hełmie niemieckim lub spartańskim patrząca na wprost i pod czaszką zamiast piszczeli Wykrywacz i Saperka.

Ktoś się podejmie wyzwania? :) W zamian mogę jedynie zaproponować Gift na steam Orion Prelude bo tylko to mi zostało.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :D