Logowanie usługi klient zasad grupy nie powiodło się

Niedawno kupiłem laptopa .Pewnego razu jak chciałem z niego z kożystać wpisałem hasło i wyskoczył mi komunikat ,,Logowanie usługi klint zadad grupy nie powiodło się''. Resetowałem komputer próbowałem na nowa zainstalować windowsa i nic,tryb awaryjny nie działa .Niewiem już co robić więc prosze was o pomoc.

Niedawno kupiłem laptopa .Pewnego razu jak chciałem z niego z kożystać wpisałem hasło i wyskoczył mi komunikat ,,Logowanie usługi klint zadad grupy nie powiodło się''. Resetowałem komputer próbowałem na nowa zainstalować windowsa i nic,tryb awaryjny nie działa .Niewiem już co robić więc prosze was o pomoc.

Ciężko wygooglować?

http://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_7-security/logowanie-us%C5%82ugi-klient-zasad-grupy-nie/92a4c879-be17-4f13-bce6-0ecc972c5569

Już wcześniej tego próbowałem a pozatym tak jak napisałem nie działa mi tryb awaryjny

Niedawno kupiłem laptopa .Pewnego razu jak chciałem z niego z kożystać wpisałem hasło i wyskoczył mi komunikat ,,Logowanie usługi klint zadad grupy nie powiodło się''. Resetowałem komputer próbowałem na nowa zainstalować windowsa i nic,tryb awaryjny nie działa .Niewiem już co robić więc prosze was o pomoc.