LoL coaching

Ostatnio na reddicie wpadł mi w oko temat o coachingu, który sam w sobie zjawiskiem dokładnie nowym nie jest. W internecie istnieje całkiem sporo stron oferujących usługi w szkoleniu, czyli jakby nie patrzeć korepetycjach z ligi. To, że takowa pomoc jest mega przydatna (i podkreślam, nie ma to nic wspólnego z boostingiem, bo tym należy się brzydzić) tajemnicą nie jest. Czasami nie ma czasu, a innym razem chęci na analizę własnych błędów i skupienie na rozwoju i takim zadaniom między innymi podejmuje się lolowy coach. Jako, że coś tam już gram, do nauki supportowania za totalne darmo zapraszam pod ten adres - http://www.lol-coaching.com/coach.php?id=25865.

Nie musimy się oczywiście trzymać jakichś wytycznych dotyczących godzin, ale przy okazji za pośrednictwem tej strony mógłbym zyskać sobie nieco komentarzy, które - jeżeli się sprawdzę - przydadzą się w późniejszej drodze.

Co ja będę z tego miał, skoro nie pieniądze? Chcę się przede wszystkim w podobnym zajęciu sprawdzić i wypróbować na własnej skórze czy byłbym zdolny komuś pomóc. Oprócz tego analiza błędów innych i więcej czasu na ligę również może przełożyć się na moje indywidualne umiejętności, a to dla mnie też super ważne.

Także ten, jakby ktoś był chętny to zapraszam :3

W sumie na wielkie pieniądze z tego nie ma co liczyć ,ale patrząc na "letnie kursy szkolenia w lola" za 1500zł i pojawienie trzeciego turnusu.

Jeśli ludzie chcą płacić za takie coś to jest dla mnie śmieszne.

Wystarczy poczytać wskazówki czy pooglądać rozgrywki z lola np: członków Roccatu.

Ja sam udzielałem kolegą darmowych porad jak wyjść z Silver'a i daje to ogromną satysfakcje i w zasadzie działa.

Widzę również ,że oceniać i poprawiać moje gry z wysokiej dywizji może osoba z Silverem.

A od platyny w górę ,żeby wyjść trzeba po prostu poprawiać swoje błędy i być co raz lepszym.

Chociaż może komuś pomożesz i wbije wymarzoną ligę.

To jest tylko moje zdanie na ten temat.

A za te pieniądze co za porady kupiłbym boosta bo to pewne.

Tak czy siak powodzenia.

Dobra tu mnie zaciekawiłeś. Ale jak to ma wyglądać praktycznie? Grasz ze mną meczyk, i dajesz mi w jego trakcie jakieś wskazówki, jeśli dobrze rozumiem ?

Dobra tu mnie zaciekawiłeś. Ale jak to ma wyglądać praktycznie? Grasz ze mną meczyk, i dajesz mi w jego trakcie jakieś wskazówki, jeśli dobrze rozumiem ?

tak jak pisałem, podejście do każdego indywidualnego przypadku byłoby nieco inne i w pewnym sensie oryginalne. Na samym początku, jeszcze przed rozpoczęciem faktycznych lekcji chciałbym, aby dany gracz odpowiedział na kilka/-naście prostych, krótkich pytań dotyczących podejścia do gry, oczekiwań względem tej nauki, itp. W zależności od odpowiedzi i ich szybkiej analizy zdecydowałbym o pierwszych krokach - mogłaby to być analiza jednej z poprzednich gier lub zagranie jednej razem z analizą na żywo i po fakcie. W innych przypadkach mogłoby się przydać więcej teorii albo zgłębiania konkretnych taktyk na przykładach, więc tak jak napisałem - podejście do każdego z graczy byłoby unikalne, szczególnie w ramach pierwszych lekcji.

ja znam ludzi co na tym 2000 robia ale to "pracuja" po 12h ~~ ale w domciu na spokojnie moze i lepsze niz biedrona w sumie transport do pracy tez czas kradnie,

a i konta tez lvluja

Plain, jest jedno piękne ale dotyczy to pewnie jednego serwera ? Czy nie ma znaczenia, na jakim świecie ludek gra ?

Mi by się przydał jakiś trener, który nauczył mnie sztuczek na ucieczkę z elo hella zwanego goldem. W tej chwili nie jestem pewien czy jestem taki słaby, że nie mogę wygrać sam na 5 czy po prostu coś jest nie tak zarówno z moim nastawieniem jak i osób, które są mi dobierane podczas matchmakingu. Mimo że w Gold I dostaję z reguły Plat III-I i Diamenty V to ich umiejętności gry rosną odwrotnie proporcjonalnie do ligi - nie raz widywałem sytuację, gdzie Gold I-Plat V zjechał Diament, rekord to wygrana Golda I vs Diamond IV na topie coś koło 0/6 w 15 i turretem w 10). Z racji tego chętnie bym się na takie kursy zapisał.

Na EUNE mam dużo większe pole do popisu ze względu na możliwość ewentualnego wejścia do tej samej gry. Na EUW i innych też mogę nieco dopomóc, ale zdecydowanie bardziej "zdalnie".

Chcecie dobry trening jak wbić i jak grać na poziomie to zapraszam na twitcha do trick2g (dzięki niemu wbiłem platyne w krótkim czasie bo ogarnąłem jak co z czym się je i jak to działa). Koleś ma też kanał na youtubie i pokazuje niektóre gry swoje jak i swoich widzów,którzy od niego się uczyli. Po co wydawać kase jak można wieczorkiem pooglądać trick'a i nauczyć się co nieco (ma też jakieś strony z poradami itp.). Reklamuje go bo jednak robi coś dla nas i nic w zamian nie chce (nie licząc dotacji i subów jakie ma na twitchu). Jak macie jakieś pytania to proszę bardzo, sam nawet mogę nauczyć kogoś podstaw gry jak i ogarniania między brązem a goldem I (bo nie mam zamiaru robić z siebie prosa i uczyć kogoś wychodzić z platyny).

oglądanie streamów to i owszem, bardzo dobra droga nauki, ale z doświadczenia wiem, że nie zastąpi porad skierowanych indywidualnie do gracza. Mnóstwo osób jest utalentowanych i naprawdę dobrych mechanicznie, ale nie zdają sobie sprawy z aspektów, które mogliby poprawić chociażby pod względem swojego mindsetu i tego streamy im niestety nie dadzą.

Czy to jest jeszcze aktualne?

Ostatnio na reddicie wpadł mi w oko temat o coachingu, który sam w sobie zjawiskiem dokładnie nowym nie jest. W internecie istnieje całkiem sporo stron oferujących usługi w szkoleniu, czyli jakby nie patrzeć korepetycjach z ligi. To, że takowa pomoc jest mega przydatna (i podkreślam, nie ma to nic wspólnego z boostingiem, bo tym należy się brzydzić) tajemnicą nie jest. Czasami nie ma czasu, a innym razem chęci na analizę własnych błędów i skupienie na rozwoju i takim zadaniom między innymi podejmuje się lolowy coach. Jako, że coś tam już gram, do nauki supportowania za totalne darmo zapraszam pod ten adres - http://www.lol-coaching.com/coach.php?id=25865.

Nie musimy się oczywiście trzymać jakichś wytycznych dotyczących godzin, ale przy okazji za pośrednictwem tej strony mógłbym zyskać sobie nieco komentarzy, które - jeżeli się sprawdzę - przydadzą się w późniejszej drodze.

Co ja będę z tego miał, skoro nie pieniądze? Chcę się przede wszystkim w podobnym zajęciu sprawdzić i wypróbować na własnej skórze czy byłbym zdolny komuś pomóc. Oprócz tego analiza błędów innych i więcej czasu na ligę również może przełożyć się na moje indywidualne umiejętności, a to dla mnie też super ważne.

Także ten, jakby ktoś był chętny to zapraszam :3