LoL EUW | StarCraft 2 | Hunt: Showdown

Cześć.
Nie miałby ktoś ochoty pograć od czasu do czasu w SC2, Hunta oraz LoLa [EUW]?

W SC2 nie jestem super dobry, głównie grywam póki co na kompy, na Wyższym poziomie trudności Zergami/Terranami, żeby się przyzwyczaić do nowej odsłony. Natomiast zawsze lubiłem tą serię, mam sentyment z dzieciństwa i chętnie do niej wracam. Także jeśli nie przeszkadza Ci, że jestem słaby, albo sam jesteś noobem w sc, to się dogadamy.

W LoLa mam konto na EUW. Moje MMR na rankach znajduje się w okolicach wysoki gold/niska plat. Głównie grywam drafty, bez spiny i czysto 4fun, więc generalnie wszyscy są welcome.

W Hunta dopiero zacząłem i nie wiem z czym to się je, ale gra wydaje się być całkiem w porządku.

Mam cały czas świata, ponieważ mam obecnie dużo wolnego, więc można napieprzać od rana. Lat 29. Cóż więcej mogę rzec.

Nick w Lidze na EUW: Dr Silas
Btag: Silas#2295
Steam acc: https://steamcommunity.com/id/silas661/

W Starcrafta z chęcią pogram jakieś customy. Dawno nie grałem więc poziom pewnie podobny. Zawsze to jakaś rozgrzewka przed ladderem :smiley:

Mój profil na BN —> MiZan#21947

No i gicior :slight_smile: Poznałem paru typów na jakiejś grupie bnetowej od SC2 i całkiem spoko się ciora 2v2, czy 3v3. Nawet pomimo przerwy są gorsi gracze ode mnie :smiley: :smiley:

Wysłałem zapro. Mój btag: Silas#2295

@up
Na promci niedawno kupiłem Hunt: Showdown, ale zagrałem może 2 razy sam, bo z kolejki ciągle goście wychodzą, albo ich disconnectuje, nie wiedzieć czemu.
Byłby ktoś chętny pograć razem? Nawet ktoś świeży jak ja będzie wporzo :slight_smile: Nie wiem jak w późniejszych etapach gry, ale na początku jest jakoś trudnawo ;p niemniej giera wydaje się fajna.

@up

Jeżeli to nadal aktualne, to z chęcią pogram w StarCraft II.
Mój nick: Mikulcraft#2700