LOL - temat ogólny, pytania, buildy i wszytko inne

Gragas. Więcej wnosi do TF'ów. Ogólnie dobre przeliczniki, no i AoE dmg.

Dlaczego prawie nik nie gra Sivir? Czy ona jest słaba czy o co chodzi? Grałem nią przed chwilą na botach fakt że to nie to samo ale kosi z pod Q ulti ma dosyć dobre itp. Jedynie odbijanie skila trzeba się wyuczyć , jaka jest wasza opinia ?

Jakiś build do niej ? Bo ja robię : ostrze dorana,berki,trójce,menthele ( zapomniałem nazwy dokładnej) phantom, zaraza/tasak/młotek

Sivir nie ma skilli do ucieczki, a jej zasięg jest bardzo mały. Jest dobra tylko w pushowaniu linii, a szkoda, bo moja PAX Sivir się marnuje.

Nie ma skilli do ucieczki? Ulti daje move speed z phantomem jest trudna do złapania...ma także skill shield który broni ją przed następnym skillem wiec nie sądze zeby miala az tak trudny escape

Ezreal ma blinka, Graves dasha i slowa, a Corki swoje w, przez co w sytuacji, kiedy bruiser na nich skoczy mogą uciec przez ścianę. Sivir nie jest w stanie uciec w takiej sytuacji, podobnie jak MF, dlatego obie nie są zbyt częstym pickiem jako AD Carry

Nie ma skilli do ucieczki? Ulti daje move speed z phantomem jest trudna do złapania...ma także skill shield który broni ją przed następnym skillem wiec nie sądze zeby miala az tak trudny escape

Niestety to za mało żeby nazwać to skillem do ucieczki. Sivir jest chyba najgorszym możliwym pickiem jeśli chodzi o ucieczkę - MF ma slowa i pasywa (przy odrobinie... no, dużej dozie szczęścia), Ashe ma slowa i stuna (chociaż jeśli ucieka to długo przeciwnik stać nie będzie), a o takich Cait, Graves, Ezreal czy nawet Vayne nie ma co mówić - są dużo lepsi. Bah, nawet Kog'maw ma większe szanse na ucieczkę...

Sivir jest na chwilę obecną gorsza od innych, nerfy po reworku zrobiły swoje.

Jak dla mnie Sivir powinni zmienić, odnowić skilem z pod Q kosi ładnie dobrze było by aby dodali do tego jakiegoś slowa czy coś, można gdzieś pisać jakieś prośby do Riota o postacie ?

Nie ma skilli do ucieczki? Ulti daje move speed z phantomem jest trudna do złapania...ma także skill shield który broni ją przed następnym skillem wiec nie sądze zeby miala az tak trudny escape

Co ma zginąć, to zginie (:

Sivir nie jest najgorszym możliwym pickiem jeżeli chodzi o ucieczkę. Ult + pasyw robi swoje. Jeżeli to nie wystarcza... ja np lubię kupować na nią frozen malleta żeby mieć dodatkowe hp + slowa ;) Pomijając fakt, że starczy się dobrze ustawić, a jeżeli faktycznie ktoś do nas doskoczy to wspomniany wcześniej ult+pasyw i kitujemy delikwenta aż do Afryki. Niedoceniona postać, a ma niesamowity burst, więc w większości przypadków nie będzie przed czym uciekać.

Ci co twierdzą ze sivir nie ucieknie to niech lepiej nie biorą ad carry do gry bo niechciałbym mieć takiego carry, który ma tak niską wiedzę i nastawienie. Sivir ucieknie jeżeli się umie....proste

Ci co twierdzą ze sivir nie ucieknie to niech lepiej nie biorą ad carry do gry bo niechciałbym mieć takiego carry, który ma tak niską wiedzę i nastawienie. Sivir ucieknie jeżeli się umie....proste

Nie tyczy się to wyłącznie Sivir, każdą postacią można uciec, lub ustrzec się przed potencjalnym niebezpieczeństwem (:

Nastawienie?

@Fermi Mógłbyś być nawet najlepszym graczem Sivir na świecie, ale bruiserowi z randuinem nigdy nie uciekniesz.

Dobra kolejne pytanie zaraz bd miał 6300 pz i nie wiem za bardzo kogo kupić ktoś doradzi ? Chodzi mi o postać DPS żeby robić z phantomami itp posiadam Xina,fiore,teemo,WW dps postaci

Masz na myśli melee DPS, czy ranged? Jeśli melee to zawsze zostaje ci Master Yi i Trynda - oszczędzisz sporo kasy w gruncie rzeczy :) jeśli ranged, to praktycznie większość z AD carry się nada.

a ja rownież mam małe pytanko tak z innej beczki. grając vladimirem w specjalizacjach mam 20% wydłurzenia czasu trwania buffow. a czy to działa też na stacki przypływu krwi?

Siema, czy moglby mi ktos poradzic jaki build kupowac na Fizzie ? Prosilbym aby byl on napisany w j. polskim.

a ja rownież mam małe pytanko tak z innej beczki. grając vladimirem w specjalizacjach mam 20% wydłurzenia czasu trwania buffow. a czy to działa też na stacki przypływu krwi?

Nie, dotyczy to tylko buffów z neutralnych potworów w jungli.

Czy zna ktoś jakiś dobry build na Kassadina i poradnik ? Z góry dzięki ;)

To zależy czy wolisz mieć HP i mane czy być bardziej squishy i mieć dmg. Tak czy siak na kasska start buty i 3 pory. Potem rash rod of ages ,rabadon, void staff i potem jak chcesz. Lecz wiesz musisz mieć skilla by szybko uzyskać kasę na ten sprzet. Co do samej gry nie ma filozofii. Maxujesz q potem e na końcu w i oczywiście ulti dodajesz. Gameplay tez easy walisz q e ulti i znowu q....

To zależy czy wolisz mieć HP i mane czy być bardziej squishy i mieć dmg. Tak czy siak na kasska start buty i 3 pory. Potem rash rod of ages ,rabadon, void staff i potem jak chcesz. Lecz wiesz musisz mieć skilla by szybko uzyskać kasę na ten sprzet. Co do samej gry nie ma filozofii. Maxujesz q potem e na końcu w i oczywiście ulti dodajesz. Gameplay tez easy walisz q e ulti i znowu q....

Popieram. Prostota tej postaci, wbudowany silence, slow, blink'i no i niezbyt skomplikowane mechanizmy combo czynią Kassadina bardzo mocną postacią i bardzo trudno jest go źle "ubrać" w itemy. Ja mam 4 sprawdzone buildy na Kassadina i każdy z nich sprawdza się wyśmienicie.