LOL - temat ogólny, pytania, buildy i wszytko inne

Na normale obie pasują, dobrze snowballują.

Jak mozna grac normale XDD

A jezeli kata czy akali "na normale" to kata,bo tam nikt jej ulta nie przerwie ^^

mam pytanie czy jest moze jakis ranking w lolu by zobaczyc swoja pozyucje w europie ?:D

lolking.net mozesz tam sprawdzic co chceesz:)

mam pytanie czy jest moze jakis ranking w lolu by zobaczyc swoja pozyucje w europie ?

Tak, mecze rankingowe.

Kiedy do jasnej ciasnej był Yorick w rotacji ?

Bo nie chce kupować go w ciemno.

Może wie ktoś kiedy będzie ^_^

@up Po reworku. RIOT nie wstawia grabaża do rotacji z powodu tego, że jest toksyczny, z tego co mi wiadomo. Aczkolwiek wg mnie są toksyczniejsze. Tak czy inaczej albo czekasz, co po reworku, albo kupujesz w ciemno.

O reworku na razie cisza, większe skrzypce gra Sion o którym się nie mówi oraz WW, który na chwilę obecną ma bardzo ciekawy skillset (jak np. "pbaoe terrify" czy też scent, który działa jak active z ruchem WW jak "bumerang" - leci gdzieś i wraca w miejsce z którego zaczął).

Tak czy owak, to jakie champy pojawią się w rotacji wie tylko Riot. Inna sprawa że champy całkiem niepopularne rzadko kiedy się pojawiają.

RIOT nie wstawia grabaża do rotacji z powodu tego, że jest toksyczny,

Co przez to mam rozumieć, jest za dobry czy co ?

Kup se yoricka i graj nim na jungli :) Maszynka do elo

Chyba do "elo hell" gdyż obecnie Yorick jest średnim junglerem jeżeli nie wręcz słabym. Jego ganki nie ważne na którym lvl'u nie istnieją, jedynie ziemniak dałby się zabić. A obecnie przy tak dużej mobilności "topowych" postaci takiemu Yorickowi trudno by było cokolwiek zrobić w team fightach. Więc podsumowując jeżeli z opisu nie stwierdzasz "kurde ta postać jest niesamowita i idealnie wpasowuję się w mój styl gry" to radziłbym na razie wstrzymać się od zakupu.

Siema, ostatnio ktoś polecił mi do kupienia Zac'a ponieważ cały czas gram w jungli. Kiedy zacząłem grać w jungli w trybie Ranked zniszczyło mnie, świetnie czyści stworki oraz na epickie gangi. Ta postać posiada niezwykłe Aoe, moja pierwsza gra skończyła się statami 16/6/19.
The End był za***isty kiedy wbiłem się na 5 oni mnie wszyscy focusowali uruchomiłem zonya a później niestety moje HP spadło do zera na szczęście miałem najlepszy Passiv w grze. Jeśli ktoś chce ktoś kupić tą postać polecam.

Build:
Golem, Buty Tabi ninja, Sun Fire, Omen, Rylai i Zonya

mod_ico.png
Ughhh... mocno zaspałem z przeniesieniem tego posta, ale trafia tam gdzie bardziej pasuje. W razie czego napisz o swoich przemyśleniach jeszcze raz. ~n4z
Co przez to mam rozumieć, jest za dobry czy co ?

Jego cały kit (skille) jest toksyczny. W skrócie chodzi o to, że jak na postać melee spamującą spellami ma dość niskie koszty, by jedna łezka pozwoliła mu na ciągły spam. Na odległość harassuje ghulami na AoE slowa i przede wszystkim celowanym na lifesteala, z bliska napiernicza skillem który jest bardzo mocny oraz go przyspiesza, cały czas biją cię jego ghule w trakcie walki (nie licząc jego samego), a ult jest strasznie irytujący jeśli dobrze go użyje (np. na ADC).

Praktycznie nie ma champa, który na linii miałby z nim wielkie szanse, dlatego Riot trzyma go bardzo nisko z liczbami. A jeśli ktoś się z tym kłóci - na ranged cię harassuje i się leczy, jak podejdziesz to uciec raczej się nie da i bije cię spamowalnymi skillami... A do osiągnięcia tego wystarczy mu jeden item za 800. I od tego momentu dominuje linię. Dlatego też Xelnath rozpoczął jego rework w okolicach początku reworku Heimera i Xeratha - niestety jak na razie "media milczo". A jak na razie jego dmg etc. jest trzymane raczej nisko.

Oczywiście można sobie nim poradzić. Należy picknąć na niego Cho, ponieważ ghule jak normalne jednostki przywracają mu HP i dają gold. Przy tym należy pamiętać, że ghule są głupie i można je zgubić wchodząc do krzaka. Oczywiście najlepiej poczekać na naszego junglera, by go (yoricka ofc) zamordować.

Jego cały kit (skille) jest toksyczny. W skrócie chodzi o to, że jak na postać melee spamującą spellami ma dość niskie koszty, by jedna łezka pozwoliła mu na ciągły spam. Na odległość harassuje ghulami na AoE slowa i przede wszystkim celowanym na lifesteala, z bliska napiernicza skillem który jest bardzo mocny oraz go przyspiesza, cały czas biją cię jego ghule w trakcie walki (nie licząc jego samego), a ult jest strasznie irytujący jeśli dobrze go użyje (np. na ADC).Praktycznie nie ma champa, który na linii miałby z nim wielkie szanse, dlatego Riot trzyma go bardzo nisko z liczbami. A jeśli ktoś się z tym kłóci - na ranged cię harassuje i się leczy, jak podejdziesz to uciec raczej się nie da i bije cię spamowalnymi skillami... A do osiągnięcia tego wystarczy mu jeden item za 800. I od tego momentu dominuje linię. Dlatego też Xelnath rozpoczął jego rework w okolicach początku reworku Heimera i Xeratha - niestety jak na razie "media milczo". A jak na razie jego dmg etc. jest trzymane raczej nisko.

Chili, Yorick jest taki OP że nigdziej go nie widać i dlatego nikt im nie chce grać, a jak riot da go do rotacji to w każdym teame będzie Yorick ?

ILLUMINATI YORICKO ?

Yorick- Złoty Chemp niepamięci.

Kupuje tego zgreda grałem kiedyś 1 v1

Yorick vs Nidalle statsy moje 2/6/0 ciągle spamował W E W E W E

Yorick jest low-profile champem :) jeśli stałby się popularny, dostałby po łbie tak, by nie dało się nim grać.

Poza tym obecnie w cenie są raczej inne champy, przynajmniej jeśli chodzi o poziom turniejowy - a większość tryhardów właśnie na takim poziomie się wzoruje i zapomina o korzystaniu z innych picków, wskutek czego później dostają po łbie od ashe-janna albo lulu-vlad na bocie :)

Trundle też był zapomniany (mowa przed reworkiem). Potem powrócił w wielkim stylu. Może to nie czas na yorick'a tak samo jak urgota. Może nadejdzie dzień gdzie riot postanowi wygrzebać coś tych z championów.

Tak, tak!!

Yorick, Urgot najbardziej zapomniani ...

Yoricak widziałem 2 razy urgota raz :)

Shaco też jest zapomniany ale ja dbam o jego chwałe trollując 5 osób z Q i R

Ale napewno Yorick i Urgot zrobią takie bum, że to będzie podstawa posiada ich ;)

Zanim Urgot doczeka się zmian to może sporo wody w Wiśle upłynąć. Yorick - na razie nic nie wiadomo, ale plany były, proponowane kity były, więc nie do końca wiem czemu to zarzucili.

Na Trundle na chwilę obecną jest właśnie idealny czas. Od początku sezonu - czyli pojawienia się megatanków w stylu Shyv albo Mundo - to właśnie Trundle pełni rolę pierwszoplanowego antytanka dzięki sustainowi, zjadaniu AD oraz - co najważniejsze - ultowi.

kim grać na ultra rapid ?

ja polecam:

jayce

velkoz

karthus

mordekaiser