Lord of The Rings Online

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy w grze istnieje jakaś Polska gildia/klan, lub czy nie miałby ktoś ochoty pograć w ww. grę?

Czy populacja Polaków w grze jest duża? Jaki serwer najlepiej wybrać?

Pozdrawiam.

Jakieś polskie gildie są, chociaż nie zagłębiałam się nigdy w ten temat, więc nie odpowiem Ci ile ich jest i gdzie :slight_smile: Polaków czasami widuję, ale ze względu na granie na serwerze US pewnie liczba jest ograniczona. Myślę, że jak popytasz na world chacie na jakimś serwerze EU to ktoś się znajdzie.
Jak masz ochotę razem pograć to chętnie, siedzę w grze prawie 12 lat, serwer Landroval (US). :slight_smile:

A jak wygląda sytuacja z populacją na serwerach, widać ludzi, czy raczej pustki?

Na pewno nie ma co porównywać z popularnymi tytułami, w dobre dni w peaku jest może 1-2k osób. Mimo to nie narzekam, world chat rzadko milczy i nie jest trudno znaleźć ludzi chętnych do wspólnego grania albo do pomocy. Jeśli cenisz sobie granie na luzie bez stresu i społeczność bez toksyków to coś w sam raz :slightly_smiling_face: A jeśli jesteś fanem uniwersum, to powiedziałabym nawet, że trzeba zagrać :grinning:

Właśnie dla klimatu i uniwersum chce zagrać, ale nie lubię czuć w grze MMO że gram w grę single player, dlatego chciałbym wybrać serwer z jak największą populacją:).

na nowym serwerze Legendary (Mordor) jest chyba spora populacja. Niestety lub stety trzeba mieć status VIP. Sam zastanawiam się nad kupnem żeby sobie na chillku pograć

Jeśli jesteś chętny to zapraszam.

Na serwerze Evernight zapraszam do Szarej Przystani. Na nowym legendarnym serwerze Mordor, dużo aktywnych graczy jest w gildii Twierdza.

2lajki

Potwierdzam, z ciekawości wykupiłem VIP, wczoraj pograłem parę h i o ile wcześniej za każdym razem odpuszczałem sb lotro-głównie przez pustki na serwerze. Tak wczoraj na Mordor, byłem bardzo zdziwiony. Na początkowych lokacjach w miastach biega sporo graczy, a i podczas robienia questow praktycznie non stop ktoś mnie mija. Ale to narazie wszystko co mogę powiedzieć o tej grze w superlatywach, dalej się okaże, z moim słomianym zapałem może być różnie.

Ma ktoś może jakieś namiary - Discorda do tej gildii Twierdza na serwerze Mordor?

Niestety, rzadko angażuje soe w gildyjne granie.

Zacząłem grę na serwerze Mordor, faktycznie populacja wydaje się na fajnym poziomie, nawet na początkowych lokacjach biegają ludzie, a czat gry cały czas jest aktywny, także pozytywne zaskoczenie. Jeśli ktoś jest chętny do wspólnej gry to zapraszam.

Witam, odświeżam trochę wątek, zapraszam chętnych do gry w Lord of the Rings Online. Gramy na serwerze legendarnym Mordor (potrzebny VIP do gry - miesięczny abonament). Mamy polską gildię, jest sporo ludzi na serwerze, przyjemna gra, przyjemna atmosfera - zapraszam!

jak z populacją gry?

dobra nie było tematu licząc ze aktywnie na steam jest 1200 osob plus ludzie bez clienta steam pewnie z 800 i to na tym legendarnym serverze plus minus 600 osob

Szczerze to nie wiem, ale z tego co obserwuję w grze to ludzi jest od groma, w każdej krainie na każdym przedziale lvl jest pełno ludzi, world chat żyje non stop ludzie piszą, szukają do różnych instancji itp. itd. Także nie narzekam na populację a też jest to dla mnie taki warunek jeśli chodzi o gry MMO że ta populacja musi być. :slight_smile:

1lajk

No dla mnie podstawa, żeby była społeczność. Co to za granie, gdy nie ma kogo zwerbować na bossa, na instancje, czy nie ma co kupić na rynku. Trochę to mija się z celem. Potrzebuje coś wykraftować i nie ma kto, albo jak. Populacja jakaś musi być.

dlatego te 600 osób to naprwde licha liczba,zaraz kolejni odejda