Lost Ark - Polski Discord

Witam :slight_smile:
W związku z zapowiedzą Lost Arka w Europie powstał discord zrzeszający polską społeczność Lost Arka. Oczywiście serwer jest przerabiany na bieżąco i jeszcze mnóstwo poprawek nadejdzie, nim ujrzy wersję gotową na start gry !

Hype na gre troche przycichł z wiadomych względów ale moim zdaniem gra zrobi szum w Polsce (hejterzy niech mówią swoje ! :slight_smile: )

Na discordzie znajdziecie na pewno osoby chętne pograć, porozmawiać (nie zawsze na tematy związane z grą). Również nie zabraknie kanałów dla osób działających na twitchu lub yt. I WIELE WIĘCEJ! ! :smiley:

Dużo by mówić bo chciałbym by serwer był tworzony przez społeczność. Zatem zapraszam do dołączenia do wspólnego grona i wspólnego tworzenia razem z nami ! :slight_smile:

Do tego czasu ten discord padnie a hype jaki był kilka lat temu już nie wróci trochę za późno na lostark w Europie … Do tego czasu wyjdzie już więcej innych gier które są nowe i napewno mają większy hype, choć ja już wyrosłam to sądzę że lostark skończy jak maplestory2.

@karolicja

191765001_4155888361127182_64117550200145149_n