Lost Ark RU

Witam .

Zaczyna ktoś dzisiaj przygodę z lost Ark na wersji rosyjskiej ?

Ja zaczynam przygodę dziś, chodź nigdy nie grałem w Lost Ark, a wersja Rosyjska ciągnie za sobą dodatkowe rzeczy do zrobienia w tle, to mam nadzieje że uda mi się zagrać dziś po 14:00 :slight_smile:

Ja gram od piątku . VPN to nie problem tak samo tłumaczenie na angielski . Trzeba to zrobić przed odpaleniem gry i można bez problemu grać . Mnie tylko osobiście trochę rosyjski dubbing denerwuje przy długim graniu

na jakim serwerku zachód gra?

Również będę grać. Pobieram klienta. Jakieś namiary na Was ? PM

Serwer na którym gra większość anglojęzyczna społeczność to sirion

Czy jest jakiś discord polskiej społeczności Lost Ark?

Nic mi o tym nie wiadomo. Ale mogę powysyłać na PM mój tymczasowy do pogrania wspólnie. Zapraszam na kanał Ogólny 1

angielskie community gra na serwie Sirion = po rusku to ten co się zaczyna na literkę “C”

Jezu,ale sie jaram, powoli rejestruje sie ;D

jak ktos potrzebuje pomocy to piszcie do mnie :slight_smile: ja gram od kilku dni juz

tu macie bardziej normalny tutorial jak to odpalić

Przy rejestracji trzeba zmieniac juz ip ? jak tak podeslecie jakiegos vpn ?

Spróbuj ProtonVPN, ja aktualnie będę testował na nim. 7 dni free. A jeśli nie odstrasza Cię płacenie, to ExitLag (3 dni trial)

VPNGame 8zł na miesiac

tak ja uzywam go właśnie

btw jako preorder nie mam kolejki :d wbiłem se od razu haha

Zazdro, ja czekałem 1h i error i znów 22k osób przede mną.

U mnie gra się juz pobiera :wink:

kurła pany był update tłumaczenia angielskiego - no teraz to można napierdalać wszystko elegancko przetłumaczone :slight_smile:

jak ktoś gra ja chętnie dołączę gierka zajebista taki ArcheAge albo Astellia to może ssać pał… pisać na pw discord albo ts

1lajk