Lost Ark RU

Cześć!
Wychodzę z zapytaniem o pogranie na rosyjskim serwerku a więc w czym jest problem.
Grałem już i jak wiemy trzeba wchodzić na serwer przez vpn ale exitLag już zużyłem darmową wersje i teraz zapytanie czy jest jeszcze jakiś darmowy vpn przez którego można się zalogowac i pograć dalej w Lost Ark RU.

1lajk

Napiszcie jakiś poradnik jak zarejestrować i jak grać bez jakichś udziwnień.
I oczywiście obowiązkowo jak zangielszczyć. Granie po rusku to -100 do inteligencji.

byl juz taki temat na mmorpg więc poszukaj sobie. Bylo jak zangielszczyć

Podpimam sie

Nie, nie było były jakieś szczątkowe informacje bez żadnych konkretów. + ludzi banowali za te zangielszczenie po kilku dniach.

dziwne bo ja gralem przez caly tydzien i nie dostalem bana.

Gram od początku ob na ruskim i bana nie ma strumyki też lecą po angielsku

@Daddykink
Nie ma i nie będzie, za darmo to można za przeproszeniem w mordę dostać. 24 zł miesięcznie płacisz i masz z głowy, w zamian dostajesz najlepszy VPN jaki można znaleźć z nim mam 31 Pingu na rosyjskie serwery.

Gdzie Ty takie głupoty wyczytałeś? Nigdy nikogo nie zbanowali za “Angielski Patch” ponieważ od początku jest dostępny tylko jeden Angielski Patch dla Lost Ark’a. Nigdy nie spotkałem się z nikim kogo by za to zbanowali a grałem na KR przez 3 miesiące a teraz gram na RU i jest wszystko w porządku. Ludzi banują, jeżeli wykorzystują jakieś Exploity, albo kiedy używają nielegalnego oprogramowania.

No dokładnie, wiesz naczytają się głupot w tym internecie i później tak powtarzają, albo usłyszą coś od kolegi.

Mniejsza z tym jakby ktoś potrzebował pomocy z ogarnięciem Gry, Konta + VPN to służę pomocą, zapraszam albo na mój serwer Discord:

Albo na oficjalną Grupę Facebook Lost Ark Polska której jestem Moderatorem.
Pozdrawiam.

Lost Ark Polska

VPNGame ping 30 wychodzi 8zł na miesiąc przy zakupie na 3 miesiace jeszcze taniej
https://vpngame.net/index.php

1lajk

i nie ma zadnych problemow z zalogowaniem sie na rosyjskiego lost arka? wystarczy zaplacic i sciagnac?

Tak dokładnie nie ma żadnych problemów, połowa tych serwerów to ludzie z europy którzy właśnie tak grają xD

Nie wspomniałem o innych VPN np. takich jak kolega wyżej zapodał, ale jeżeli chodzi o darmowe to tak jak pisałem, nie liczyłbym na to :smiley:

nie ma cały czas tak gram wybieram z menu lost ark RU i program wsio sam ustawia

Czy zapłacenie paypalem za VPNGame jest bezpieczne ? Boję się podać paypalowi dane karty debetowej.

1lajk