Lost Ark RU

Cześć!

Do startu wersji EU/NA jeszcze parę miesięcy, a gra mnie mega wciągnęła podczas bety, więc pomyślałem, żeby się jej pouczyć u naszych sąsiadów. Popróbować kilka postaci, nauczyć się nieco pvp, liznąć trochę end game’u. Czy jest ktoś, kto również chciałby pograć, albo już gra na RU? W kupie zawsze raźniej i mniejsze prawdopodobieństwo, że znudzi się gra.

Dodam, że gra u ruskich jest całkowicie darmowa, podobnie jak ma to mieć miejsce w EU/NA (no chyba, że chce się wykupić premke, albo jakieś inne głupoty z IS, ale to wiadomo). Do tego jest patch zangielszczający, więc język to nie problem. Jedyny mankament to trzeba zaopatrzyć się w jakiś VPN. Funkcjonuje ich trochę na rynku, ale osobiście polecam dwa:
Exitlag, który jest płatny, ale za to oferuje dużo opcji i jest mega popularny wśród graczy.
AVG Secure VPN, posiada darmowy trial 7 dniowy, więc co tydzień trzeba go przeinstalowywać, żeby móc za darmo z niego korzystać.

Z tego co wyszperałem na necie to server o nazwie Alderan (Aльдеран) posiada najwięcej osób anglojęzycznych, więc preferowałbym rozpoczęcie właśnie tutaj.
image

Server działa? bo wbić próbuje właśnie i wszystko git pomijając braku serwerów do wyboru lul

Masz zainstalowany i skonfigurowany VPN na Rosję?

Ps. Server działa, właśnie się na niego zalogowałem i zrobiłem pierwszą postać, kilka questów, więc wygląda na to, że wszystko śmiga.

W AVG wygląda to w ten sposób:
image

no właśnie mam exitlaga bd musiał chyba reinstal zrobić, dziena za cynę

@Up

@Up

Cześć,
ja gram na RU na tym serwerze. Jakieś tam pojęcie podstawowe o grze już mam, ale trudnego endgame na RU nie widziałem jeszcze na oczy (dopiero zaczęty Tier2 i zrobione kilka Abyss Dungeonów) + miałem przerwę na betę EU. Jak jesteś gdzieś wcześniej to mogę pomóc w progresie. Mogę też zacząć w ogóle nową postać bo chcę i tak potestować inne. Możemy też razem poszukać jakiejś ekipy/gildii na premierę EU, bo gra mnie tak zauroczyła, że zamierzam cisnąć latami. :slight_smile:

I to jest to na co czekałem x) Na razie dopiero leveluje pierwszą postać do 50, ale jak z nią skończę czekają mnie jeszcze 2-3 przynajmniej. Też chcę popróbować różne klasy, żeby znaleźć tą ulubioną. Odezwę się na PW ws. nicku :wink:

Tak swoją drogą, to myślę, że serwer nie ma znaczenia dla mnie, bo mogę grać od zera kompletnie na innym jak znajdzie się tam jakaś miła gidia/ekipa. W końcu i tak wszystko z RU stracimy za parę miesięcy.

Chętnie również zagram na RU. Właśnie pobieram. Podeślij nick albo swojego discorda na PW.

Poszło pw :slight_smile:

Pograłem chwilę na OBT EU i dosyć gierka mi się spodobała. Chętnie pogram z kimś na RU do wyjścia EU :slight_smile: