Lost Ark

Szukam graczy do wspólnej gry. Nie ma problemu by zagrać w tą grę u nas w eu ! Zapraszam

Trochę nie rozumiem o co chodzi ci z EU bo nie ma nawet potwierdzonego info ze taka wersja bedzie(i czy ona ma sens wgl jak na horyzoncie D4 PoE2). Ja gram na Ru wersji można cos po grac

Chyba Amazon ma wydawać LA na EU ale raczej nie prędko, prędzej bym się New Worda spodziewał, też bym chętnie pograł ale jakoś mnie ten rosyjski serwer odżuca. Co do D4 to pewnie nie wcześniej nie 2022 wyjdzie. PoE2 pewnie wcześniej obstawiał 3Q21

o eu to bylo stwierdzenie a nie pytanie. Tez gram przez vpn i jest dobrze nick BuRbuLek

Mozna pobrac patcha i jest wszystko po ang, tylko dialogi npc po rusku, ale gra sie świetnie

Wiem odpalałem przez VPN z patchem angielskim, wkurwiał mnie ten ruski lektor i cyrilica na czacie

i co grasz? czy jakies problemy, podaj nick to sie odezwe w grze

Ja bym prosił o więcej informacji, jak populacja, ilu graczy anglojęzycznych i jaki server jest “international”?

Siemka, prosze o wszystkie linki ktore sa potrzebne do pobrania gry, spaczowania na j.angielski i poprawnie dzialajacego VPN.

https://youtu.be/F9tg5sGGjMU tu masz wszystko, możesz też poszukać darmowego VPN ale nie polecam;) lepiej zapłacić i mieć spokój. Powodzenia, ja dalej czekam na wersję EU.

jak narazie udalo mi sie spotkac 3 polakow i mamy wspolna gildie, ale tu nie chodzi o podbijanie tej gry ludnascia czy gildia tylko o wpolne granie, pomaganie sobie i zdobycie doswiadczenia z gry a potem gdy faktycznie gra wyjdzie w EU co trwa chyba juz z dobre 3 lata…bedzie mozna ruszyc z kopyta a nie jako totalny noob bo w grze jest bardzo duzo do roboty. Jak chcesz to wbij do nas na strone na FB “LostArkPolskaa” mamy info o zangielszczeniu i darmowym VPN ktory dziala świetnie

Jesli chodzi o vpn to mam AVG wersje trial 7 dni lecz po zainstalowaniu go ponownie mamy znowu 7dni. A nie lepiej teraz ćwiczyc i nabierać doswiadczenia o grze grajac na RU servie a po wyjscu na EU wbijc jako pro gracz? Gram z 5 osobami i kazdy z nas uczy sie czegos innego, trzymamy sie razem w gildi i na DC. Gra jest świetna, klasy i skille sa tak ładne, fajne i animacje ze kazda klasa chetnie zaczynam od nowa.

Zapraszam na DC i FB jesli ktos jest zainteresowany.


ja przeszedłem wszystkie questy na RU i potem się robiło tylko 5 daily i weekly i żeby zdobyć to gówno do ulepszania eq, gra świetna ale endgame jest zjebany totalnie bo progress stoi za time gatem czyli możesz dziennie zrobić max tego gówna i dalej nie ruszysz i musisz czekać na kolejny dzień/tydzień. Arenka pvp bardzo fajna ale brakowało mi trybu 1v1. nie rozumiem jak można było nie dodać trybu 1v1 do takiej gry…