Lotro 2 pytania

Witam zamierzam grać w F2P Lotro i mam takie pytanie a raczej dwa :D (przepraszam, że tak mało napisałem ale się spieszę xD)

1)Czy opłaca się grać F2P??

2)Jaka klasa w Lotro odpowiada magowie tzn. czy jest jakaś klasa, która używała by umiejętności magii atakującej czyli np jak w GW elementalista lub w WoW mag xD

Runekeeper i Lore-master- te są najbardziej magiczne.

F2p da się grać, bo w grze są "deedy" czyli np. odkrywasz miejsca z filmu/książki i dostajesz turbine pointsy, za które możesz kupować z sms shopu. JA osobiście wbiłem 30lvl, i jedyne na co narzekam to to, że limit golda to 2. (2000silvera.)

1.Ja gram f2p i nie narzekam,później jak osiągnę wyższy lvl to kupie VIP za 30zł na 30 dni.Małym uciążeniem jest to że f2p może jedynie mieć 2 goldy(nie wiem czy premium ma ograniczenie w goldach)

2.Runekeeper(trzeba klasę kupić)i Lore-master(free)

ale to jest ogólny limit czy np możesz te 2G włożyć do banku i możesz dalej zbierać. A jeśli ma się tylko 2G to jak np chcesz kupić item na swój lv a item kosztuje 2,1G to co wtedy? xD

To jest ogólny limit. Jeżeli chcesz kupić coś powyżej 2g, to wydaje mi się, że musisz pozbierać kasę od kilku postaci :P, a tak na serio to lepiej wykupić sobie ten limit, albo chociaż kupić na allegro któryś element gry, dostajesz vipa na 30 dni a potem zostaje Ci premium bez limitu kasy, z 5 paczkami itd...

Witam zamierzam grać w F2P Lotro i mam takie pytanie a raczej dwa :D (przepraszam, że tak mało napisałem ale się spieszę xD)

1)Czy opłaca się grać F2P??

2)Jaka klasa w Lotro odpowiada magowie tzn. czy jest jakaś klasa, która używała by umiejętności magii atakującej czyli np jak w GW elementalista lub w WoW mag xD