LOTRO f2p

Witam. Ostatnio dostałem wielkiej chęci do pogrania w grę Lord Of The Rings Online (f2p). Ściągnąłem te ~8GB, tak więc nie pozostało nic innego jak się zarejestrować. I tutaj następuje problem. Nie wiem, może ja coś źle robię albo nie wiem o czymś istotnym. W każdym razie zacząłem w ten sposób:

1.Wszedłem na tę stronę: http://www.lotro.com/

2.Po prawej stronie na jakże pięknym, uspokajającym, zielonym tle widnieje napis: 'Download now!' . Oczywiście wyżej, z tego co zrozumiałem, mogę zagrać za darmo.

3.Niżej napisane jest: 'create your turbine game account.' - No to czmycham a tu co! Normalna rejestracja. No to wpisuję login, hasło, email, imię (i jeszcze drugie, ot co), datę urodzenia, zaznaczam też, że zgadzam się na te ich wszystkie warunki i co? Miejsce, w którym wpisywałem swoje dane zaciemnia się, a po tym - nic. Myślę sobie, sprawdzę emaila. Nic. Myślę sobie, zarejestruje się jeszcze raz, może pojawiła się jakaś informacja. Nic. A może nie można mieć emaila z oneta, to wziąłem o2, wp i gmail. Nic. No co się dzieje!

Bardzo proszę o jak najszybsze udzielenie mi pomocy, z góry dziękuję i pozdrawiam. Vemer.