LOTRO ustawka

Witam! Jako, że lotro jest od wczoraj darmowe pora położyć na nim swoje włochate paluchy gracza. Proponuję założyć kinship(gildię) na serwerze Withywindle, mogę zagrać tankiem.

EDIT: Jeśli można by to zapraszam graczy na Snowbourn, sorry za taką zmianę serwera, jeżeli nie da rady już zmienić serwera to napiszcie, coś wymyślę. Mój nick Adanarien.

Powodzenia w graniu F2P mam nadzieje ze jestes prawdziwym mentalnym twardzielem

Da rade bez żadnych problemów grać F2P w LOtrO. Niewidze problemów, by cokolwiek za niego płacić. Ja mam 33 elfke łowczynie i jeszcze niewydałem ani grosza, a gra się nadal bardzo przyjemnie =)

Hmm ja moge sie dolonczyc i bede grac Chempionem :D Nik Dev/Devanzo lub Deva

Gram na innym serwie, ale jak będzie więcej ludzi to chętnie się przyłączę. :)

Ps.Gram Lore-Master'em, Captain'em lub Rune-Keeper'em czyli heal/buff. ;)

Jeżeli zajdzie takie przedsięwzięcie to ja i mój hunter jesteśmy chętni.Nick to AviLight lub Maksimus.

a na jakim? bo mam postać też na snowbournie i troche żal kasować

Na Laurelin, ale niski lvl więc nie żal mi usuwać. Najlepiej byłoby jakbyśmy zaczynali z 1 lvla, wspólne party, itp.

To co panowie robimy tą gildie czy nie?Bo ten temat jakby wymarł ;D

Jak znajdziesz co najmniej 4 chętne osoby, to pisz na pw :) .

Spoko.Moich dwóch kumpli rozmyśla nad dołączeniem do gry więc można już myśleć o jakiejś gildii.Może któryś z forumowiczów dołączy,także opcji jak widać jest dużo.A co do gildii to może ktoś podrzuci jakąś nazwę(mile widziana polska,oraz przetłumaczona).Jakby co to serwer Withywindle.

No cóż panowie jako że nie ma za dużo chętnych to zapraszam na serwer Snowbourn, mój nick Adanarien . Mogę trochę podexpić, może pare itemów dać albo zaproszenie do chaty bo się już dorobiłem xd

Jak na razie to ja podziękuje.My jeszcze czekamy na ludzi chętnych do gry.Jeżeli zgłosi się parę osób będzie można to przedyskutować.

Ja mam pytanie. Ktoś orientuje się na którym z angielskich serwów gra najwięcej rodaków?

Na Snowbourn ;) .

Pomysł gildii na Withywindle przestał być aktualny,lecz jeżeli znajdą się chętni to zapraszam do gildii Rangers.Jakby co mój nick Avilight.

No cóż po trochu pograniu widzę, że da rade grać na darmowym koncie, ale nie ma co się oszukiwać, jeżeli chcemy naprawdę pograć to kupić dodatek i grać z abonamentem albo kupić Turbine Points i wykupić quest packi.

Najwięcej polaków gra na serwerze Snowbourn, ja obecnie gram loremasterem. Gra jest darmowa(prawie). 3 pierwsze lokacje są odblokowane, później trzeba trochę pofarmić tokenów, uciążliwa praca, ale zawsze jest świadomość, że istnieje alternatywa niż wydawanie real kasy. Gra jest w pełni nastawiona na PvE.

Witam! Jako, że lotro jest od wczoraj darmowe pora położyć na nim swoje włochate paluchy gracza. Proponuję założyć kinship(gildię) na serwerze Withywindle, mogę zagrać tankiem.

EDIT: Jeśli można by to zapraszam graczy na Snowbourn, sorry za taką zmianę serwera, jeżeli nie da rady już zmienić serwera to napiszcie, coś wymyślę. Mój nick Adanarien.