Łucznik / Druid leśny

Witam, mam pytanie do weteranów Runes Of Magic a mianowicie, czy jest opcja zrobienia postaci coś jak z Gothica 3 łucznik/leśny mag/druid, czyli Łucznik z czarami przyrody typu przywołanie wilka,leczenie,rój os (takie pierdołki..) a jeśli jest taka opcja to czy gra taką postacią się opłaca i czy da się nią grać w pvp itp.

No i oczywiście jak ten łuk się sprawdza w grze?

Naszła mnie ochota gra łucznikiem/myśliwym który będzie obdzierał zwierzynę ze skóry, a RoMa będę miał w CD-Actionie już jutro i zachęcam do kupna tego też czasopismo ;)

Pozdro :P

Powiedzcie co i jak :D

Jak grałem w RoM to nie spotkałem się z takim połaczeniem klas, więc chyba to nie jest najlepsze rozwiązanie. Z tego co się orientuję to dobrym połaczeniem jest łucznik/łotr. Chociaż z początku łotr/łucznik jest lepszy, jednak po 30 sytuacja się zmienia

Jest możliwe połączenie łowca/druid, ale faktycznie jak kolega wyżej napisał, nie jest ono jakieś dobre. W tej grze druid ma skille kontroli nad cudzymi umysłami, heala i mocnych spelli(poprawcie jeśli się mylę)

Jest możliwe połączenie łowca/druid, ale faktycznie jak kolega wyżej napisał, nie jest ono jakieś dobre. W tej grze druid ma skille kontroli nad cudzymi umysłami, heala i mocnych spelli(poprawcie jeśli się mylę)

A to połącznie Łowca/łotr - W czym to jest dobre? Opyla się tym grać? Da rade? :P

A to połącznie Łowca/łotr - W czym to jest dobre? Opyla się tym grać? Da rade?

Duży dmg, masa dex'a, mało hp. Jeśli chcesz postać która wszędzie jest mile widziana polecam tanka, lub kapłana. Czemu kapłana nie druida? Ponieważ kapłan lepiej sprawdza się w leczeniu całej grupy. Co do tanka to najlepsze połączenia to imo knight/warrior (typowy tank, masa hp), knight/priest (mniej hp, ale za to posiada regenkę i szybkie leczenie z pierwszej zakładki kapłana, więc przy grze solo dobrze sobie radzi).

Łotr/łowca to maszynka do zabijania, ma 3 skille które powoduja krwawienie, na 25 lvl robi się rzeźnie a nie grind xD. Co do warek/kapłan, knight/kapłan, słyszałem że to słabe połaczenie, ale tylko słyszałem. Może żeby nie zrobił się z tego tematu poradnik jakie połaczenie jest dobre a jakie nie, lepiej przeszukaj na oficjalnym forum gry. Tam jest co, jak i dlaczego.

warek/kapłan

Nie pisałem o warrior/priest, tylko knight/warior i knight/priest.

A co sądzicie o elfach? Mage/druid ? Czym się różni elf od człowieka po za niczym? ;d

A co sądzicie o elfach? Mage/druid ? Czym się różni elf od człowieka po za niczym? ;d

Co do elitek mag/druid: http://www.theromwiki.com/Mage_Elite_Skills#Mage_.2F_Druid

A rasy różnią się tylko wyborem klas. Dwie z nich są dostępne tylko dla ludzi, dwie inne dla elfów.

Wybieram Mage/Druid :-) Dzięki za pomoc, można zamknąć temat. Podsumowując klasa łucznik/druid - nie grywalna, lecz dostępna w ROM.

Witam, mam pytanie do weteranów Runes Of Magic a mianowicie, czy jest opcja zrobienia postaci coś jak z Gothica 3 łucznik/leśny mag/druid, czyli Łucznik z czarami przyrody typu przywołanie wilka,leczenie,rój os (takie pierdołki..) a jeśli jest taka opcja to czy gra taką postacią się opłaca i czy da się nią grać w pvp itp.

No i oczywiście jak ten łuk się sprawdza w grze?

Naszła mnie ochota gra łucznikiem/myśliwym który będzie obdzierał zwierzynę ze skóry, a RoMa będę miał w CD-Actionie już jutro i zachęcam do kupna tego też czasopismo ;)

Pozdro :P

Powiedzcie co i jak :D