Ludzie do gry z życiem prywatnym

Witam wszystkich, szukam osób które jeszcze sobie pogrywają w jakieś tytuły mmorpg czy też inne tytuły, w których można razem pograć. Jako, że już 26 lat na karku to też wiadomo nie tyle czasu co kiedyś. Szukam osób które chętnie by pograly w Evenshroud nowa produkcja jeżeli dobrze pamiętam tytul, Palworld nie grałem jeszcze ale chętnie na wspolne granie bym wszedł również. Inne tytuły to ewentualnie Poe, Diablo IV czy też CoD lub CS Go 2. Jeżeli ktoś jest zainteresowany stworzeniem takiej ekipy, gdzie po południu lubi czasem spędzić sobie czas i razem pograć to piszcie pod spodem ;).

Siemka, ja w tygodniu praca do 19, wiec gram raczej soboty, niedziele, poniedzialek, jesli to odpowiada :slight_smile: Soboty i niedziele z naciskiem na godziny wieczorne i nocne

W Gondorze zbieramy ekipę do Palwworld’a. Fajnie jak byś dołączył na naszego zielonego discorda :slight_smile: Link jest na naszej stronie gildiagondor.pl
Pozdrawiam

@Gromix Dzieki za informację. Widzę, że u Was jest pełno ludzi na Discord jaki konkretny channel? :slight_smile:
@Haravandel Możesz podać link do steam/Battle net to mogę Ciebie dodać :slight_smile:

Na zielonym dc wejdź na kanał role-selection i wybierz sobie rolę survival. Wtedy zobaczysz wszystkie kanały w tej tematyce w tym Palworld. W razie problemów napisz mi wiadomość prywatną na dc lub forum.

Na weekend szukam ludzi na początek Palworld lub Enshrouded jeżeli jest ktoś chętny to pisać:).
@Gromix Ok jeżeli nikt się nie znajdzie chętnie wejdę na DC :slight_smile:

1lajk

To już lepiej grać solo w takim układzie

@Krzystof_Kononowicz chodziło mi, iż nowy start w weekend a nie tylko granie weekend

A mi bardziej już o samą grupę która się zgłosiła :stuck_out_tongue:

1lajk

@Krzystof_Kononowicz A skąd wiesz, ile osób się zgłosiło :)? Są wiadomości prywatne, zawsze lepiej w więcej osób. Twoja wiadomość nic nie wnosi na temat, swoje wypociny zachowaj dla siebie albo jak wymyślisz coś merytorycznego na temat grania solo to wróć i napisz.

1lajk

Dobra ,chciałem tylko ostrzec i jak widać ktoś się ze mną zgadza ,powodzenia

@mzgnat124 z palworld uważaj bardzo jest grindy tak od 30 levela będziesz więcej czasu spędzał na farmieniu i niż graniu tak właściwie z kolei enshruded jest bardziej przygodowy tam fajnie się wyekwipujesz robiąc tylko dungi.