Ludzie do gry

Siemka, szukam ludzi do gry razem z moim kumplem, jedyne czego wymagamy to Curse, wiek nie ma znaczenia. Pisać nicki pod tematem.

W jakich godzinach gracie? :)

I jakie tryby najczęściej gracie?

Najcześciej po godzinie 14, wtedy kolega wraca ze szkoły, jeśli o mnie chodzi to w każdych godzinach. Gramy wszystkie tryby, bo robimy wygrane dnia. Nie traktujemy gry zbyt powaznie, wygramy to fajnie, przegramy to nie powód do rage.

To z chęcią z wami zagram. Hm. Mój nick to "Hesner" :)

W SMITE mam nick Kazjel, jeśli chodzi o nick Curse to chyba nie jest on ważny? Wyślij mi linka jeśli będziecie teraz grali.

http://pl.cursevoice.com/join/m8J7Nc Proszę,chętnie teraz zagramy.

Mnie również możecie dodać : Mimicrus

tez moge z wami pograc, moj nick: golota147

Zaproszenia wyslane

Też mogę z wami zagrać, nick w grze : Áegan (lepiej skopiować, dziwne A)

Ja też z chęciom mogę zagrać mój nick w grze to pitrex97

Potrzebowałbym 2 ludzi do pełnego premade.

Zwarty i gotowy nick w smite GoixPL (ahh te konto z bety XD )

Nie znaleziono GoixPL, moze dales mi zla nazwe

Witam jezeli macie 30 lvl i wiecej niz 15 masterek na koncie to zapraszam do klanu ktory zrobilem wraz z kolegami z ktorymi gram juz prawie rok w smita. Szukamy ludzi juz w miare doswiadczonych by grac Pre-Mady oraz szlifowac skila TeamPlay i w przyszlosci grac ciut wiecej niz pre-mady. Wymagamy jednak TSa i minimum 16-17 lat ... my mamy 20+

Nie mamy spin, rageu, czy wyzywania sie na czacie gramy by sobie pograc, lecz nie ukrywamy ze lubimy wygrywac ^^

Jezeli jest ktos z was co spełnia te wymogi zapraszam do napisania mi w grze lub tutaj na PW

klan ma na celu scalic okolo 10 graczy by zrobic 2 teamy i szlifowac skila wyciagajac wnioski z toczonych bitew. [ oczywiscie mozemy miec owiele wiecej ludzi lecz ten cel jest takim "priorytetem" ]

nick: yokize albo Yokize [ mimo iz duze litery znaczenia nie maja czasami nie wyszukuje ]

Siemka, szukam ludzi do gry razem z moim kumplem, jedyne czego wymagamy to Curse, wiek nie ma znaczenia. Pisać nicki pod tematem.