Ludzie do GW2 i innych gier

Siemka!

Tak jak w temacie szukamy ludzi do grania. Jesteśmy nieogarniętą, ale zgraną ekipką. Gramy wspólnie w zasadzie codziennie, głównie w GW2 i na niego jesteśmy raczej nastawieni, ale od czasu do czasu zagramy w coś innego (Overwatch, LoLa i inne takie :slight_smile:) . Gramy raczej casualowo, bez pośpiechu, lecz w pewnych przypadkach ogarnięcie się jest wskazane. :slight_smile:

A tu taki mały podział:

Guild Wars 2:
Jesteśmy świeżutką, początkującą gildią, złożoną w zasadzie z 5 osób. Poszukujemy nowych jak i starych graczy, pozytywnie nastawionych i luźnych (tak jak pisałem wyżej - gramy casualowo, dla przyjemności - więc byłoby wskazane zwrócić na to uwagę :wink:). Nie mamy żadnych wymagań - jedyne co, to ogarnięcie w swoim nieogarnięciu, jeśli takowe ktoś posiada. :stuck_out_tongue:

Co do innych gierek:
Tak jak pisałem powyżej, gramy czasem w LoLa lub Overwatcha dla odskoczni od rypania w GW. :slight_smile:
Nie mam pojęcia co tu więcej napisać - z grubsza jeśli mamy na coś innego ochotę to raczej pobieramy ową grę i klikamy w nią od czasu do czasu.

No i chyba wszystko :upside_down_face:
O kontakt proszę o pisanie poniżej lub na mojego:
Discorda (preferowany) - Akarisuu!#8000
Steama - Akarisuu!

PS.
Do komunikacji używamy Discorda, więc posiadanie go jest wskazane

Miłego dnia i pomyślnych lootów~! ^^

Jaki serwer w GW2 ?

Seafarer’s Rest, lecz jesteśmy raczej nastawieni na PvE ^^

Ajaj, mam konto niestety na Underwold’dzie…
Chyba że założę sobie free acc na Seafaewee’s Rest

Serwer nie jest ważny jeśli chcesz grać PvE, bo na WvW raczej się nie pchamy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ale nwm czy można dołączyć do gildii jeśli jest się guestem na serverze.

Można. Na PvE jest serwer globalny. Serwer jest tylko pod WvW ^^

W takim razie chętnie zagram. “Wiru.7301”

Hey jestem chętny :slight_smile: ale coś cie znaleźć na discordzie nie mogę

Będę dostępny na PC w ciągu godziny, więc postaram się napisać. Możecie podać kontakt w wiadomości prywatnej ^^

I edit: zapomniałem o wykrzykniku przy Discordzie (poprawione) ^^

Znalazłem LonelyTomb jak coś ja lecę zagrać w lol’a jeszcze

też mogę pograć od czasu do czasu, ale gram na Blacktide :slight_smile:
moj nick marcin.1978

Jeśli masz ochotę, to teraz sobie ludzie jeszcze grają, więc dodaj mnie na Discordzie to prześlę link zaproszeniowy ^^

PS. Post nadal aktywny, parę osób już się zgłosiło. Czekamy na kolejnych~! ^^

Ref :>

ref

Siema w GW2 grałem jakis czas i jestem raczej nowicjuszem. Mam czas w weekendowe wieczory. Posiada Discorda, Steama, TS, Skype. Jeśli nie przeszkadza Wam początkujący w szeregach to dajcie znać. :smiley:

Tak jak pisałem gramy ze wszystkimi, a każda nowa osoba jest mile widziana, także jeśli jesteś zainteresowany to dodaj na Discordzie ^^

Ref

Ref