Ludzie do SMITE

Po dłuższej przerwie wróciłem do SMITE, a że samemu trochę niezbyt fajnie się gra, to- tak jak w temacie- szukam ludzi do gry. Jeśli chodzi o umiejętności to tutaj raczej nie stawiam żadnych wymagań. Sam gram czysto "for fun" (i sam słabo gram xd). Jedyne czego mógłbym oczekiwać to dobre poczucie humoru i dystans (bo przegrany mecz to nie jest koniec świata... przynajmniej nie dla mnie ;p)

Ps. Wiem, że wcześniej były jakieś tematy, ale wiadomo jak to jest - pewnie około 90% ludzi, którzy tam się deklarowali nie grają już w SMITE, więc stwierdziłem, że lepiej napisać nowy temat. Być może ktoś jeszcze skorzysta

Siema, mogę z Tobą zagrać. Odezwij się na priv. :)

Hej , również jestem chętny zapraszam na priv :)

Też chętnie pogram, obecnie dopiero 28 level ale ogarniam co i jak, na PW napiszę ci mój nick.

Też pogram, ale dopiero początkiem lutego, bo niestety, ale przebywam za granicą.

Jakby co, to nick Calvex na steam ;)

Ja mam 5 do Smite moge przygarnąć kogoś wiecej

Dzięki za odpowiedzi ;p Jakby co, to wczoraj z dzeejsonem załatwiliśmy tsa. Nic tylko czekać... może ktoś jeszcze będzie chętny ;p

(Osób nigdy nie za wiele... Zawsze można założyć wspólną gildię czy coś ;p)

Zgłaszam się! ;-;

Jeśli ktokolwiek chciałby z Nami zagrać to pisać do mnie na priv. ;)

chopoki zapraszamy do smita z nami. Gwarantujemy dobre ks'y i feed'y. :)

*zaprasza siurak

Zgłaszam się : Dziadziu

Napisałem na priv dziadek.

Też chętnie zagram, jestem totalnie świeży w tej grze :D Dajcie jakieś info odnośnie tsa itd ;)

Witam, jesli dalej potrzebujecie gracza to chetnie dolacze. IGN: KolegaGenpa (Ale za jakis czas bede zmienial haha ) .

Zapraszam do PLZY (Klanu)

Twórz gildie/klany, zapraszaj znajomych, umawiaj się na rozgrywki i korzystaj z dodatkowych funkcji. Dołącz do nas na www.needparty.eu

Po dłuższej przerwie wróciłem do SMITE, a że samemu trochę niezbyt fajnie się gra, to- tak jak w temacie- szukam ludzi do gry. Jeśli chodzi o umiejętności to tutaj raczej nie stawiam żadnych wymagań. Sam gram czysto "for fun" (i sam słabo gram xd). Jedyne czego mógłbym oczekiwać to dobre poczucie humoru i dystans (bo przegrany mecz to nie jest koniec świata... przynajmniej nie dla mnie ;p)

Ps. Wiem, że wcześniej były jakieś tematy, ale wiadomo jak to jest - pewnie około 90% ludzi, którzy tam się deklarowali nie grają już w SMITE, więc stwierdziłem, że lepiej napisać nowy temat. Być może ktoś jeszcze skorzysta