Lust For Fun - czyli mój kanał twitch

Witam, skoro już oglądam was na YouTube postanowiłem wykorzystać ten dział w ramach reklamy mojego kanału na twtichu. Mój kanał nie był, nie jest i nie ma zamiaru być profesjonalnym pod względem umiejętności w grach, wyłącznie dla zabawy, mojej jak i moich widzów z którymi mam duży kontakt. Zawsze zachęcam by ludzie którzy mnie oglądają pisali na czacie bo jak to zawsze uwzględniam w strimach "Czat nie gryzie" a ja z chęcią poczytam i podyskutuje z widzami :) Mam duzo gier do rozdania dla aktywnych widzów wiec wasz czas będzie nagradzany.

Puszczam strimy nie tylko by pokazywać jak gram ale tez by doskonalić moja wymowę bo się jąkam i często seplenię czy złe wymawiam słowa. Dlatego jeżeli nie przeszkadza ci człowiek który zwyczajnie gra i dobrze się bawi ze znajomymi to zapraszam - http://www.twitch.tv/lustvangoth

pozdrawiam LustVanGoth

Dziś z racji przekonania się do Tery kupiłem premium wiec możliwe ze dziś tylko Tera :)

Teraz Underground a potem moze heroes VI :)

underground ciag dalszy potem moze heroes VI, DayZ a potem zobaczymy :)

Podbijam :) bo troche sie dziwie ze takie streamy z charakterem jak moj czy inne nie moga sie przebic przez glupoty rocka czy roja czy inne badziewia.

Podnosze :) kanał nabiera widzów mamy zamiar zrobic konkurs na nazwe klanu w Smite oczywiscie do wygrania gry :)

Dzis mam zamiar przetestowac nowe mmo z grafika typowa dla anime czyli Onigiri zapraszam :)

Podnosze :) przechodze most wanted tego jedynego :) kanal sie rozwija ale widzowie dalej nie widza tych mniejszych widac jeszcze nie pora :) ale i tak zapraszam

9 dni do GTA 5 jak wiecie aktywnosc poplaca wiec jak wyjdzie GTA 5 dla aktywnych bedzaie losowanie 2 kopi tej gry wiec polecam jezeli kogos nie stac :)

Podnosze :)

podnosze

podnosze

W kazda sobote giveawaye :) za kazda prawidlowa odpowiedz na pytania jakie zadam wygrywa gre zapraszam :)

Przez jakis czas wiecej FoxHole :) zapraszam ponownie jutro

czas na Blura, hand of the gods i juiced 1 :)

Witam, skoro już oglądam was na YouTube postanowiłem wykorzystać ten dział w ramach reklamy mojego kanału na twtichu. Mój kanał nie był, nie jest i nie ma zamiaru być profesjonalnym pod względem umiejętności w grach, wyłącznie dla zabawy, mojej jak i moich widzów z którymi mam duży kontakt. Zawsze zachęcam by ludzie którzy mnie oglądają pisali na czacie bo jak to zawsze uwzględniam w strimach "Czat nie gryzie" a ja z chęcią poczytam i podyskutuje z widzami :) Mam duzo gier do rozdania dla aktywnych widzów wiec wasz czas będzie nagradzany.

Puszczam strimy nie tylko by pokazywać jak gram ale tez by doskonalić moja wymowę bo się jąkam i często seplenię czy złe wymawiam słowa. Dlatego jeżeli nie przeszkadza ci człowiek który zwyczajnie gra i dobrze się bawi ze znajomymi to zapraszam - http://www.twitch.tv/lustvangoth

pozdrawiam LustVanGoth

A jutro znow od 7 albo od 9 zalezy od psa znowu War Thunder :D

Jutro znow od tej samej godziny :)

Wznowilem wyzwanie dla widzow co nie chca czekac na 30 osob na tsreamie by byly rozdawane dobre gry :slight_smile: wyzwanie polega na pokonaniu mnie w rollcage redux pokonasz mnie i mozesz wybrac sobie jedna gre do 100 zł z g2a :wink: