Mafia 2 Steam albo Civilization 5 Steam Całkowicie za free!

No a u mnie nadal nic,cały czas komunikat że nie głosowałem ;__;.

Jak tylu chętnych się rzuca to się nie dziwię.

Taki mały offtop. Tutaj Civilization V to podstawka a jakbym chciał ją rozszerzyć to muszę dokupić dodatki "Bogowie i Królowie" i "Nowy Wspaniały Świat" tak?

działa wszystko ładnie :] dostałem kodzik

mi wyskakuje taki błąd jak chce wybrać jedna z gier, no i że tak powiem d*pa

It seems there was a problem.

Can you please try to register your details again, as we encountered a glitch in the matrix.

Zagłosowałem wczoraj, dostałem mail z podziękowaniem a kodu jak nie było tak nie ma.

A wszedłeś na drugą stronę i wypełniłeś wszystko by dostać link aktywacyjny na e-mail?

U mnie jak wchodzę na tą stronkę to pisze "

Temporarily Unavailable" czy wy też tak macie ?

Mam to samo co kolega wyżej.

4z8h.jpg

Podobno pracują nad tym by strona nie była cały czas przeciążona.

W takim razie czekam. Btw aby dostac dwie gry trzeba by bylo wypelnic ankiete 2 razy z 2 kont, tak?

Sa to kody na PC prawda? Jest moze Mafia II na PSN(PS3) ?

A czy wybierając grę, a potem przy rejstracji nie było można zaznaczyć? PS3,XBOX, Czy PC.

LOGIN UNAVAILABLE

Sorry, but due to technical reasons, login is currently unavailable. We're working on it and will restore full functionality as soon as possible. Please try back soon.

2 kodów chyba nie da rady bo sprawdzają po IP.

założyłem konto , zrobiłem wszystkie voty, dalem aktywuj te glosy, zrobilem stronke nr 2 ,wybrałem gre , aktywowałem linka. I pisze że nie wypełniłem votów. Wtf ? Jak to teraz niby odebrać ?.

Podobne akcje mam, chociaż na maila dostałem już dwa różne emaile, więc chyba kod powinien się zjawić :). Jakieś niedociągnięcia strony mi się wydaje.

Czy tylko ja nie mogę się zarejestrować ? :D

@

ISmokeBleezys

Ja czekałem 30 minut aż zniknęła obramówka z "errorem" i mogłem się zarejestrować.

po jakim czasie dostałeś ten 2 mail ?

Sorry, but due to technical reasons, new user registration is currently unavailable. We're working on it and will restore full functionality as soon as possible. Please try back soon.