Mag- poradnik

Witam. Pobieram RoM'a. Może ktoś podać jakie skille brać u Maga? :)

To ta gra przypadkiem nie umarła śmiercią naturalną poprzez P2W?

Nie wydaje mi się, by warto byłoby zaczynać w nią grać :|

Niestety, mimo tego że grałem magiem w RoM, buildy pewnie nie będą aktualne.

Ważne jest również to, jaką bierzesz drugą klasę i ile masz pieniędzy (niestety :C).

Właśnie to samo mi się nasunęło na myśl co koledze nade mną. Poszukaj na jakiś oficjalnych forach, moim zdaniem, tam znajdziesz najbardziej aktualne buildy.

Swego czasu pamiętam, że Mag/woj to było bardzo dobre rozwiązanie ze względu na te elitki czy jako to się nazywało. Gra była piękna miała potencjał. Mówiono nawet o 1 milionie graczy fakt był taki, że w chwilach najlepszych zawsze znalazłeś graczy do pt. To jest ta gra, którą do dzisiaj nie mogę przeboleć :(

Wszystko zależy jak chcesz grać ja mam Mag/Kapłan i gra mi się bardzo fajnie na początku kasa się tak strasznie nie liczy dopiero później jak chcesz coś znaczyć na PVP albo nie których instancjach. A tak podobno najlepszym dps ma Mag/Wojownik.

Bierz Maga/Wojownika. Najlepsze połączenie dla maga jeśli chodzi o dps.

Bierz Maga/Wojownika. Najlepsze połączenie dla maga jeśli chodzi o dps.

Nie prawda. obecnie najlepszym magiem jest mag/strażnik ( tylko elf ) ze względu na elitke pozwalającą przez 5s bardzo szybko castować płomień.

Aktualne poradniki można znaleźć na oficjalnych forach gry.

Ps. Gra cały czas jest wspierana, ludzi mniej niż kiedyś jednak ciągle tylu by grało się przyjemnie. Również eq bardziej dostępne i tańsze w wykonaniu niż kiedyś...

Przecież płomień ma i tak Global cd 0.5 sek którego i tak nie ominiesz. A spamować płomień w 0.5 sek każdy mag potrafi.

Przecież płomień ma i tak Global cd 0.5 sek którego i tak nie ominiesz. A spamować płomień w 0.5 sek każdy mag potrafi.

Masz nie aktualne informacje ;) elitka M/WD pozwala wywalić tyle plomieni na ile pozwoli ci myszka i ping/lagi.

https://www.youtube.com/watch?v=MCynmbDHRBU

A masz jakiś filmik jak M/Wd radzi sobie na tej najnowsze instancji ? Jeśli przegania W/M w dps no to ładnie się porobiło :)

ehhhhh Runes Of Magic... tyle się w to grało, te wspólne insty i wojny gildii :)) grało się magiem na CATH. Ja grałem dość nietypowym połączeniem mag/ryc dodatkowe hp i armor oraz ataki światłości podobne do fireballa tyle, że z mniejszym dmg i cd

A nie będę zakładał nowego tematu, ale widzę, że firma Runewaker jeszcze będzie ciągnąć Roma. Ciekawi mnie czy sam Gameforge będzie to robił, bo z patchami u nich to masakrycznie jest.

https://www.youtube.com/user/rommotyw

Witam. Pobieram RoM'a. Może ktoś podać jakie skille brać u Maga? :)