Magazyn konta + inne pytania

Mój błąd. Chodziło o tego mounta Yata ->
Myślałem że na lv 20 zmienia się w Fleeing Yata. A to chyba nie tak :slight_smile: . A ten gallant to co to jest?

Nie napisałeś mi gdzie te lepsze kopalnie są.

Zacznijmy od początku, troszkę przewertowałem wasze posty i tak…

Zacznij od robienia questów na spokojnie, wbij około 40-50 lvl. Poznaj mechaniki, craft, trade runy, dołącz do gildii, może ktoś udostępni Ci farmę do użytku.
Jak będziesz pewny, że chcesz grać to kup sobie patrona za prawdziwe pieniądze.
Chodzi o jednorazowy zakup.
Pierwszy patron pozwala Ci na zdobycie pieniędzy na przedłużanie go + o wiele wiele więcej.
Dodatkowo jeśli grasz na europie z patronem zrobisz postać na tym samym koncie na ameryce to będziesz mógł zachować patrona robiąc podstawowe czynności i nie wydając golda na europie.

Jak zrobisz po swojemu, czyli zdobędziesz pierwszą kasę na patrona z kasy w grze to zajmie Ci to półtorej miesiąca, przez który twoja postać będzie w całkowitej stagnacji, Wg, mnie szkoda czasu bo bardzo znienawidzisz grę.

Podstawą rozwoju jest rozbudowanie ekonomii w tej grze.
Na tym powinien się skupić każdy gracz w tej grze.
Zapewnić sobie narzędzia do zarabiania pieniędzy.

Apropo trade runów w 5.0… Prawdopodobnie będą opłacalne ale raczej tylko dla osób, które będą czatowały na odpowiednie procenty :P. Aktualnie trade runy są źle przemyślane dal nowych graczy, timery są tak wyśrubowane, że gracz bez narzędzi nie jest w stanie przetransportować paczek na najwyższym zarobku. Te timery miały uniemożliwić zbieranie paczek na farmach a nie zabić wszystkich nowicjuszy. 5.0 przywróci masę balansu dla nowych + przywróci trade runy po wodzie… A przede wszystkim piratkę na wodzie :P.

1lajk

na ten moment to ja mam setki pytań i 0 odpowiedzi. Nie wiem nawet co daje ten patron poza loyality token, labor i dostępem do ah. Ani co poza wymienionymi jest bez patrona zablokowane :stuck_out_tongue: .

A co do zarabiania to mam tylko nadzieję że nie jest ograniczone na każdym kroku jak w aionie. Że masz np craft ale się nim nie zajmiesz bo nie opłaca się nic zbierać. Do tego nawet jeśli się uprzesz to sprzedawanie do npc z limitem itd itp. Tak że wszędzie trafiałem na jakiś limit i nie było sensu robić nic poza 3 rzeczami raz w tygodniu. Mam nadzieję że tu jest tak jak wygląda czyli można sobie farmić ile się chce, bić moby ile chce itd?

Tak wgl taki mały test. Kupię dajmy na to krzak jakiś. Posadzę go gdzieś na końcu mapy gdzie nikt nie łazi. Czy jak minie czas kiedy rośnie (chyba 10 godzin) to będą z niego owoce do zebrania tylko 1 raz? Czy będą warte więcej niż ten krzak? A może lepiej kpić kurczaka i zostawić tam? Jajka będą wiele razy?

Do pytań, to Ty do mnie już w grze napisz, ew ściągnij discorda.
A owoce zbiera się wiele razy, choć czasem drzewo, jak i zwierze może “zachorować” i mozesz tylko raz zebrać. Dodatkowo zwierzęta musisz karmić i leczyć jak zachorują, generalnie sporo pisania :smiley:

W grze się nie da. Nie wysyła. A co lepsze komunikat ledwo widoczną czcionką ukryty do tego pod oknem pisania maila :stuck_out_tongue: . I nie wiem w czym problem. Ale to jeszcze nic. Za każdym razem kasuje mi treść maila :stuck_out_tongue: . Wszedłem w community żeby cię choć do znajomych dodać. Niby dodało ale masz 1lv. A pisałeś że grasz. To jakoś dziwnie grasz :stuck_out_tongue: .

mam pierwszy ancestral lvl, bo starą postać z innego serwera przeniosłem
podaj mi swój nick, poza tym jak zobaczysz mnie online pisz whispera

Podaj na pryw tu swój mail albo skype jak masz. Fb też morze być. Wtedy pogadamy. Bo tak w grze się nie da. A do tego ja nie słyszę więc głosowa komunikacja odpada.

Patron jest generalnie najważniejszy…

Jakakolwiek forma craftu, wydobywania surowców, przewożenia paczek, łowienia, otwierania lootu z potworów wymaga labora.

Patron daje Ci 2x większą regenerację labora oraz zapewnia regenerację nawet jeśli jesteś wylogowany.

Reasumując możesz zrobić więcej dziennie.

Oprócz tego możesz stawiać działki, korzystać z aukcji, masz mniejsze podatki związane z sprzedawaniem przedmiotów na aukcji, dostęp do areny bez npc.