Magic World Online - hardcorowa gra z botem - prywatny serwer polecam ! max lvl 30k

Witam wszystkich - chcialem polecic ta gre : jej prywatny server to Twilight World Online.
Gram w mmorpg od ponad 20 lat i to jest chyba najlepsza gra w jaka do tej pory gralem - do nabicia
jest 30 000 leveli przy czym dojscie do 300-400 lvl zajmuje pare miesiecy - od okolo 50 lvlu
da sie osiagnac niesamowity attack speed dzieki kamykom wkladanym w sockety i setowej bizuterii.
Sa dwie frakcje i pvp miedzy nimi - do tego normalne pk we wlasnej frakcji .
Serwer stoi od 5-6 lat z tego co wiem ale niestety bylo pare restartow - gm staral sie poprawiac serwer zeby gracze sie nie nudzili i nie odchodzili - tym razem ponoc idzie mu niezle i zapowiada sie ze ten restart byl juz ostatni.
Niestety gra jest pay 2 win od cholery :stuck_out_tongue: ale mi to nie przeszkadza bo sam lubie wplacac - poza tym ponoc wszystko da sie osiagnac bez wplacania ani grosza - dzieki craftingowi ktory jest dosc rozbudowany - i dzieki handlowaniu / otweraniu lucky hammer - tudziez dzieki sprzedawaniu loota jak juz osiagniemy wyzszy lvl. Grafika jest 2d - gra wyszla jakies 9 lat temu - nie ma wysokich wymagan sprzetowych - lecz mimo wszystko jest bardzo klimatyczna i mnie sie podoba - powiedzial bym ze taka grafa to juz minimum zebym w taka gierke zagral (na moim kompie chodzi BDO w ktorego duzo gralem) - minimum jak mowie ale powinno wystarczyc kazdemu . Najgorsze jest chyba to ze ciezko jest gre ogarnac - jezeli nigdy w nia nie gralismy trzeba pytac o wszystko graczy jak co sie robi - forum praktycznie nie istnieje a gracze nie zawsze chca doradzic - mimo wszystko nie poddawalem sie i teraz znam sie na niej dosyc dobrze - najlepiej jest wyswiadczac ludziom drobne przyslugi : np rozdawac wyfarmione spellbooki do skilli za darmo - wtedy predzej zyskamy przyjaciol ktorzy podziela sie informacjami. Ceny w item mallu nie sa wysokie - kiedys - przy moim poprzednim podejsciu 10k platyn kosztowalo 10 dolarow - teraz za 15 dolcow jest 100k platyn - a za 55 dolcow 1 milion platyn - z 1 milionem mozna pograc pierwsze 300-400 lvli z wymaksowanym gearem - a jest co ulepszac - ulepszamy gear na +, dodajemy sockety, wypelniamy sockety, enchantujemy life leech - jak mowilem gra jest co najmniej troche hardcorowa (nie chodzi mi tu o perma death i lootowanie po smierci) - szybki attack speed, od groma life leecha przy fizycznych atakach, duzo max HP jezeli zdobedziemy na to kamyki, a mimo wszystko nie jest wcale tak latwo expic - po 55 lvlu mobki maja od groma HP i bija tez mocno - zdazy sie zginac jak zagruje sie za duzo albo doda sie jakas elitka. Wbudowany bot robi praktycznie wszystko - moze nawet odpowiadac na pvp - lub wracac do miasta dokupic potki i sprzedac zlootowany gear !
Polecam grac po stronie dynasty - empire w tej chwili jest wymarle - moj nick w grze to GembaWrx lub GembaArch - mam nadzieje ze dojdzie troche rodakow gdyz jestem tam chyba jedynym polakiem.
Mam 20 letnie doswiadczenie w mmorpg i znam sie na grach - gralem w wiekszosc dobrych tytulow na rynku - a zadna gra nie wciagnela mnie tak jak ta ! I nie jest to chwilowe uczucie bo dopiero zaczalem - podchodzilem do niej juz wczesniej tylko zbytnio nie moglem jej ogarnac :stuck_out_tongue:
Warto dodac ze server ruszyl dopiero 5 tygodni temu wiec jest jeszcze szansa byc w czolowce - postac z najwyzszym lvlem to narazie 115 (moj kumpel Leonithas ktory jest jednoczesnie moim mentorem ^^).
Jezeli uzbiera sie duzo chetnych to napisze na forum obszerny poradnik - i opisze wszystko czego sie do tej pory nauczylem - a moj kumpel Leo mogl by pewnie napisac poradnik do craftingu - tylko niestety po angielsku.
Gra jest bardzo specyficzna - ma w sobie cos fajnego - przysiegam ze sie w niej zakochacie - na serwie gra duzo maniakow tej gry ktorzy graja w nia od momentu kiedy upadla oficjalna wersja - to chyba mowi samo za siebie.
Zapraszam ! - www.twilightworldonline.com - sciagamy klienta przez torrenta - 5,5gb po rozpakowaniu 10,5gb
potem sciagamy nowy gc1.exe ver9 - co jakis czas pojaiwa sie nowy gc1 warto tam zagladac - mapek nie trzeba sciagac sa do poprzedniej wersji jesli ktos gral przed restartem serva - przy rejestrowaniu konta trzeba podac kod security - wystarczy tam wklepac pare cyferek i zadziala - no i zaznaczamy fistaszka ze chcemy aby admin utworzyl nowe konto.
Piszcie cos - czy macie ochote sprobowac - albo czy ktos juz gral - do tej pory post mial 144 odslony i ani slowa od nikogo.
twilight%20world%20picture screenshot na zachętę.

Nawet bym zagrał, lubię starocie, ale P2W o którym piszesz niestety mnie zniechęca.

P2W na privie, serio to reklamujesz?

A widziałeś darmową gierkę bez p2w ? oprócz path of exile ? Większość privów też jest p2w - chyba każdy priv
mu online ma sklepik z wypasionymi itemami - uwielbiam głupotę ludzką i lubię na nią odpowiadać.
Btw jest to jedyny priv tej gierki - official nie istnieje - a wszystko da się osiągnąć bez płacenia tak jak już pisałem.
Guru hejtuje pay 2 win - to wszyscy inni też tego nie lubią - chyba wam ludzie mózgi powyjadało :smiley:
Ja tam uwielbiam p2w - dużo nie zarabiam ale stać mnie żeby co miesiąc trochę wpłacić - poza tym pisałem że gierka nie jest droga - na officialu to samo kosztowało by dużo więcej.

Gościu weź idź pozbieraj kawałki rozsądku z podłogi. Byłeś kiedyś na privie porządnym? Zazwyczaj servery priv utrzymują się z reklam i sprzedaży usług typu zmiana servera/ nicku/ rasy ew pierdółek kosmetycznych itp, a nie z P2W.

A co jest w P2W czego się nie powinno hejtować? Każdy kto ma chociaż odrobinę rozsądku tak uważa.

Do tego dawać co miesiąc hajs na priva, gdzie nie masz absolutnie żadnej gwarancji, że “admin” nie zwinie interesu z Twoim hajsem z dnia na dzień to dla mnie absolutna głupota.

“Zazwyczaj” mówisz - ja jakoś zawsze trafiałem na te z item shopem - może co niektóre takie są - a gdzie ty widziałeś reklamy na privie ? :smiley:
“A co jest w P2W czego się nie powinno hejtować? Każdy kto ma chociaż odrobinę rozsądku tak uważa.”

  • ja mam odrobinę rozsądku i tak nie uważam - chodzę do pracy więc nie mam tyle czasu żeby grać - za to mogę to sobie zrekompensować wpłacaniem - a im więcej ktoś zarabia tym lepszy ma gear - i to też uważam że jest w porządku.
    Wiem - są potrzebne gierki wolne od p2w - bo nie każdy p2w lubi - i takie są - jak komuś się nie podoba mój serv to droga wolna - ale wiem że wielu polaków stać na to żeby na nim pograć - do nich jest ten post skierowany.

bump :stuck_out_tongue: i jak ktoś ma ochotę zagrać ?