[Maple Story] PolishCrew

na europejskiej wersji też ma być

masz tu link :

http://en.maplestory.nexoneu.com/Maple.aspx?PART=/News/Event&mode=view&uId=1866

Cześć. Chciałbym dołączyć do waszej gildii. W MS gram z przerwami niemal od premiery wersji global, kiedy jeszcze nie było IP bloka dla europy. Pamiętam czasy, kiedy za zabicie jednego mobka dostawało się 0,01% expa, nabicie poziomu oznaczało ostry grind po 10-12 godzin, a w samej grze były 4 klasy postaci. Uważam się za doświadczonego gracza, chociaż MS ma to do siebie, że jeśli nie gra się w miarę regularnie choćby przez miesiąc to już można być nieźle do tyłu z aktualnościami :) na wersji global mam 173 dual blade'a, 164 paladyna, kilka postaci 120+ i jeszcze więcej w okolicach 100 poziomu (to te, które nie przypadły mi do gustu :)) jeśli uważacie, że się nadam to proszę o kontakt tutaj lub w grze - nick: Kebez (aktualnie 30 bandyta). Na eMS jest to moja pierwsza postać.

PS. !!WAŻNE!!

Niestety mam już swoje lata i na co dzień pracuję w delegacjach. Oznacza to mniej więcej tyle, że mam czas na grę wyłącznie w weekendy. Jeśli ważna jest dla was większa aktywność w grze to oczywiście to zrozumiem :) jeśli jednak nadałby się "niedzielny" gracz to czekam na info :)

Cześć. Chciałbym dołączyć do waszej gildii. W MS gram z przerwami niemal od premiery wersji global, kiedy jeszcze nie było IP bloka dla europy. Pamiętam czasy, kiedy za zabicie jednego mobka dostawało się 0,01% expa, nabicie poziomu oznaczało ostry grind po 10-12 godzin, a w samej grze były 4 klasy postaci. Uważam się za doświadczonego gracza, chociaż MS ma to do siebie, że jeśli nie gra się w miarę regularnie choćby przez miesiąc to już można być nieźle do tyłu z aktualnościami na wersji global mam 173 dual blade'a, 164 paladyna, kilka postaci 120+ i jeszcze więcej w okolicach 100 poziomu (to te, które nie przypadły mi do gustu ) jeśli uważacie, że się nadam to proszę o kontakt tutaj lub w grze - nick: Kebez (aktualnie 30 bandyta). Na eMS jest to moja pierwsza postać.PS. !!WAŻNE!!Niestety mam już swoje lata i na co dzień pracuję w delegacjach. Oznacza to mniej więcej tyle, że mam czas na grę wyłącznie w weekendy. Jeśli ważna jest dla was większa aktywność w grze to oczywiście to zrozumiem jeśli jednak nadałby się "niedzielny" gracz to czekam na info

Każdy się nada, a taki 'weteran' będzie przyjemnością w gildii.

Zapraszam :)

Wobec tego wysłałem prośbę o przyjęcie do gildii. Będę czekał aż zwolni się jakieś miejsce :) pozdrawiam

Nie ma sprawy.

Czy ktoś dzisiaj chce pograć do pierwszej/drugiej nocy? Mam bodajże 84lvl, więc można by było pójść na jakiegoś Zakuma easy/normal, ktoś się pisze?

Możesz dodać mnie do znajomych nick PalTheStronk (chyba) paladyn ~145lvl. Na szczęście dodaje całe konto a nie postać bo gram na różnych postaciach ostatnimi czasy. Ja się pisze na na normal bo chaos i tak nie dam rady a easy 1shoot :( Na 100% będę w grze na tej postaci 17-20 ponieważ będę poziomy zdobywał później pewnie alt.

Dobra to do później w takim razie. Ja od 18 do 20 raczej będe expił bo 2x exp dzisiaj i jutro :P

gracie już Rese bo nie widziałem nikogo przez te 2 h ?

gracie już Rese bo nie widziałem nikogo przez te 2 h ?

Wbiję do gry około godziny 21:30/22. Będziesz o tej godzinie, lub ktokolwiek? Zagrałem się w Tony Hawka HD i zapomniałem, że miałem wbić, wybaczcie.

Wbiję do gry około godziny 21:30/22. Będziesz o tej godzinie, lub ktokolwiek? Zagrałem się w Tony Hawka HD i zapomniałem, że miałem wbić, wybaczcie.

postaram się być :)

postaram się być

Okej. Przypomnij mi który masz level :P

Okej. Przypomnij mi który masz level

145 albo 146

ps1: ta gra jest straszna...

10 min temu grałem wyszedłem na 5 min z gry,

i teraz nie chce się włączyć

145 albo 146ps1: ta gra jest straszna...10 min temu grałem wyszedłem na 5 min z gry,i teraz nie chce się włączyć

Coś wyskakuje, szczegóły? Może będę w stanie Ci pomóc :)

Zresetuj na początek komputer.

Coś wyskakuje, szczegóły? Może będę w stanie Ci pomóc Zresetuj na początek komputer.

wyskakuje mi tylko to pierwsze okno gdzie klikamy play a dalej nic,

resetowałem już.

tak czy siak ja na dzisiaj kończę dobrej nocy wszystkim :)

Zdziwiłem się strasznie. Pod moją nieobecnością prawie cała gildia miała "???", czyli symbole oznaczające, że ktoś długo nie bywał w grze. Początkowo ich nie wyrzucałem, aż do momentu gdy zaczęli do mnie pisać ludzie czy znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla niego. Tak więc jeżeli kogoś nie ma w gildii to niech się nie zdziwi na ten moment. Na dany moment NIE MA JUŻ MIEJSC. O miejsca będe informował w tym temacie, tak więc polecam go śledzić ^_^. Co by tu jeszcze? Chcę założyć sojusz z jakąś polską gildią, miejmy nadzieję, że się uda to i czat zapełni się polskimi zdaniami B).

Dlaczego tak?

Nie ma sensu, żeby inne osoby zajmowały miejsce w gildii nie grając. Od dzisiaj do gildii nie przyjmuję obu postaci jednej osoby. Jedna postać jedna osoba.

Mam nadzieję, że tym nikogo nie uraziłem a z lekka wiem, że trochę to głupio wyszło. Jeżeli ktoś może był na wyjeździe/gdzieś indziej i nie mógł po prostu wbić do gry to napiszcie do mnie PW a wtedy zadecydujemy co z tym fantem zrobić ;).

Pozdrawiam.

Zdziwiłem się strasznie. Pod moją nieobecnością prawie cała gildia miała "???", czyli symbole oznaczające, że ktoś długo nie bywał w grze. Początkowo ich nie wyrzucałem, aż do momentu gdy zaczęli do mnie pisać ludzie czy znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla niego. Tak więc jeżeli kogoś nie ma w gildii to niech się nie zdziwi na ten moment. Na dany moment NIE MA JUŻ MIEJSC. O miejsca będe informował w tym temacie, tak więc polecam go śledzić . Co by tu jeszcze? Chcę założyć sojusz z jakąś polską gildią, miejmy nadzieję, że się uda to i czat zapełni się polskimi zdaniami . Dlaczego tak?Nie ma sensu, żeby inne osoby zajmowały miejsce w gildii nie grając. Od dzisiaj do gildii nie przyjmuję obu postaci jednej osoby. Jedna postać jedna osoba. Mam nadzieję, że tym nikogo nie uraziłem a z lekka wiem, że trochę to głupio wyszło. Jeżeli ktoś może był na wyjeździe/gdzieś indziej i nie mógł po prostu wbić do gry to napiszcie do mnie PW a wtedy zadecydujemy co z tym fantem zrobić .Pozdrawiam.

mnie może nie być parę dni ale to z winy technicznych

maple story dalej się nie chce włączyć,

nawet po reinstalacji, no właśnie zaczął wyskakiwać błąd :)

ale jeżeli się mi uda naprawić to wejdę do gry

a jednak po godzinie bawienia się z plikami,pobraniu od nowa maplestory zainstalowaniu jeszcze raz udało się

Hmm no to lipa troszkę.

//27.04.15:

Wbiłem 100lvl, skille są mega, teraz tylko expić i expić :D

"expić i expić :D" dobre nastawienie. Mi się po ostatnich dwóch dniach podwójnego expa odechciało wbijać poziomy dalej. Aby wbić poziom (bez 2x exp) muszę przez 2h skakać i obracać się w lewo i w prawo na tych samych mobach... siedzę już na nich chyba 50lvl'i. Myślę nad pograniem night walkerem ale on jest jeszcze gorszy do grindu od paladyna a jak dobije ten 105-110 to znowu będę siedział na tych samych mobach... Chociaż jakbym grał lumi to szłoby to z 2x szybciej.... Trza to poważnie rozważyć

"expić i expić :D" dobre nastawienie. Mi się po ostatnich dwóch dniach podwójnego expa odechciało wbijać poziomy dalej. Aby wbić poziom (bez 2x exp) muszę przez 2h skakać i obracać się w lewo i w prawo na tych samych mobach... siedzę już na nich chyba 50lvl'i. Myślę nad pograniem night walkerem ale on jest jeszcze gorszy do grindu od paladyna a jak dobije ten 105-110 to znowu będę siedział na tych samych mobach... Chociaż jakbym grał lumi to szłoby to z 2x szybciej.... Trza to poważnie rozważyć

Dobranie odpowiedniej klasy jest bardzo ważne w MapleStory i tutaj musisz mi przyznać rację. Chociaż nie wybiera się klasy, którą chce się tylko szybciej expić (a raczej z mojej perspektywy). Mi się jak na razie fajnie gra Cannoneer'em i raczej nie zmienię klasy tak szybko :ph34r:.

Dobranie odpowiedniej klasy jest bardzo ważne w MapleStory i tutaj musisz mi przyznać rację.

Oczywiście masz rację.

Mam 3 postacie którymi głownie gram. Jest to paladyn, cleric i niedawno zaczęty night walker. Wszystkimi mi się dobrze gra ale problem w tym, że wszystkie są beznadziejne w trakcie levelowania. Aż plecy bolą jak się widzi takiego demona,lumi,shade itp. jak im zabijanie idzie a jak mi (oni pół mapy na hita a ja parę potworków przed sobą).... Jedyne plusy moich postaci to takie, że night walker największy dmg w bossy w grze, paladyn też top a cleric jak cleric zawsze przydatny. Tylko wbijanie poziomów i ubieranie postaci to istna katorga -.-