MapleStory 2 Mała ekipka

Witam jak wiecie 18 lipca szykują się drugie closed beta testy , z racji tego poszukuje małej ekipki do wspólnej zabawy , tak wiem że jest 2 cała gildia z discordem na tym forum, również czekająca na otwarcie testów , ale ja bardziej szukam 3/4 osób do grania po pracy najlepiej pełnoletnich.
Oczywiście posiadam własny server ts3 i to z niego najchętniej będę korzystał z racji wielkiego spamu na discordzie nie lubie tego programu.
Tak więc osoby zainteresowane zapraszam do dyskusji , umówimy się na start, pogadamy
Pozdrawiam

tak

1lajk

czekam na kluczyk i gramy
A jezeli już rozesłali klucze to mnie wnerwili bo 5 kont i 0 maila z kluczem chociaz juz 2 miesiac czekam…

o ktorej godzinie startuje dokładnie maple ? :slight_smile: bo gdy klikam graj to prace konserwacyjne

O 19 jeśli się nie mylę, a może mi ktoś powiedzieć jaki komunikat powinienem ujrzeć po wejściu na stronę beta status, żeby wiedzieć czy się dostałem… XD

Nawet nie mam opcji “download” czy coś w ten deseń, tylko learn more, więc chyba se nie potestuje… A kij im w … -.-

Ja dostałem się do bety, ale jak chce włączyć Launcher to pisze abym sprawdził połączenie xD Ktoś ma pomysł jak to rozwiązać?

Mnie niestety nexon znów olał -.- 0 klucza na 5 mailach
Chetnie odkupie klucz zapłace w pay safe card prosze o oferty na privie -.- az tak jestem zdesperowany ze juz do 2 pieprzonej bety chce klucz kupic i nikt nawet sellnać nie chce-.-

Chciał bym podziękować użytkownikowi @Johnnybravo65 ktory całkowicie bezinteresowni podarował mi konto nexon z kluczem beta całkowicie za darmo i bezinteresownie 8 piw dla ciebie
Jak również Heraldowi ktory na becie 2 miesiące temu również próbował mi podarować takie konto
Dzięki za pomoc i wasz czas pozdawiam

1lajk

Podarowałbym ci i teraz ale niestety są jakieś dzikie zabezpieczenia i są problemy z tymi kontami co sam doświadczyłeś :C