Megaporadnik Silkroad Online

@up

Roflmao and Facepalm

Ale co racja to racja, wbicie na serv graniczy z cudem

@upRoflmao and FacepalmAle co racja to racja, wbicie na serv graniczy z cudem

Ale to nie z powodu za dużej ilości graczy... bo to nie gracze tylko boty. <_<

Teraz dawaj poradnik o Perfect World ; P

Teraz dawaj poradnik o Perfect World ; P

Mam go na drugim miejscu po Ragnaroku :D

Mam go na drugim miejscu po Ragnaroku

Masz w planach poradnik do Ragnarok'a i PW? Życzę więc powodzenia. :P

Fajny ten poradnik, na pewno się przyda dla newbie.

//Zapraszam tu: http://tinyurl.com/33zafgb, ale dzięki :D - Iraasta

Przeczytałem cały. W tamtym roku widziałem masę takich poradników. Byłem fanem Silkroad. Wiem o nim wszystko.

P.S 60% Kopiuj>Wklej

Zamiast oskarżać autora o plagiat podaj nam fakty. Przez takie nieumyślne, szczeniackie teksty obrażasz jego i pracę nad tym poradnikiem. :angry:

Niech cie szlak Iraasta! Ściągam SunSRO i idę lvlować...

Pragnę dodać fakt, że praca była napisana rok temu...

To ,że temat został napisany rok temu nie oznacza ,że temat jest zamknięty i skończony.

Przeczytałem cały. W tamtym roku widziałem masę takich poradników. Byłem fanem Silkroad. Wiem o nim wszystko.P.S 60% Kopiuj>Wklej

Wszystko to sa moje slowa. Jezeli jakakolwiek fraza wystepuje u kogos, to albo jest to straszny zbieg okolicznosci albo to jest plagiat mojej pracy, nie odwrotnie.

Super poradnik, na pewno przyda się on wielu osobom. Wszystko jasno wytłumaczone, są SS, nic dodać nic ująć 5/5 :).

Silkroad

§1. Rejestracja

§2. Download i Instalacja

§3. Logowanie

§4. Tworzenie postaci

§5. Systemy grze

§6. Bossy

§7. Alchemia

§8. Jak zrobić dobre party.

§9. Jak zrobić karawanę

§10. Poradnik anty silkroadczyka

§11. Inne wersje silkroad


§1.Rejestracja

1. Wejdź na stronę www.silkroadonline.net

2. Po lewej stronie przy logowaniu kliknij "Create new account ?"

http://img707.imageshack.us/i/srorej.png/

3. Następnie zostajemy przekierowani na stronę z regulaminem. Po nieobowiązkowym przeczytaniu klikamy Agree, zgadzając się z w/w zasadami.

4.Teraz najważniejsza część rejestracji, wpisujemy swoje dane potrzebne do rejestracji.

Acc ID: login

Password: Hasło (musi zawierać przynajmniej jedną cyfrę)

Re-Type Passwors: Znowu wpisujemy (to samo) hasło

Nickname: nick na forum, obojętny, byle by inny niż login

First Name: Imię

Last Name: Nazwisko (JM nie rozpowszechnia twojej osobowości, bez obaw możesz je podać)

Country: Kraj

Gender: Płeć

Birth Date: Data urodzin

Favortite Games: Podaj kilka ulubionych gier

E-mail adress: Chyba nie musze tłumaczyć ;) (najlepszy do tego jest gmail)

Re-Type E-mail adress: Powtarzamy w/w czynność

Do you receive news and event information via e-mail?: Czy chcesz aby nowości i informacje o eventach były wysyłane na Twoją skrzynkę mailową (polecam nie zaznaczać)

Secret Quetion: Pytanie potrzebne przy odzyskiwaniu hasła

Secret Answer: Odpowiedź na powyższe pytanie. (ZAPAMIETAĆ!)

5. Klikamy Confirm, i wchodzimy na maila, odbieramy wiadomość, i klikamy link aktywacyjny.

6. Gratulacje, od teraz posiadasz własne konto do gry Silkroad!


§2.Download i Instalacja

1. Wchodzimy na tą stronę i pobieramy najnowszego clienta, proponowany jest Client P2P.

2. Gdy nasze okienko zasysania osiągnie pełną jedynkę (dla niejarzących - 100%), uruchamiamy poprzez dwukrotne kliknięcie LPM na instalce.

3. Kiedy na ekranie pojawi się czarny napis "loading", na szarym prostokącie idziemy zrobić sobie kawę, lub jeszcze lepiej cały obiad.

4. Po 10-cio minutowej męce odlądania szarego prostokąta, uruchomi się okienko instalacyjne. Ponieważ, folder instalacyjne jest bardzo dobrze ulokowany wystarczy, że klikniemy "next", a potem "install".

5. Instalacja powinna trwać w okolicy 5 minut. Po zainstalowaniu automatycznie uruchomi się updater. Czekamy kolejne pół godziny, aż sciągnie wszystkie łatki.

6. Kiedy wszystkie patcha zostały zassane poprawnie, przed oczami wyskoczy wam błogosławiony przycisk START.

7.Przewidywany czas całej operacji:

Przy prędkości:

1Mbps: 195,3m download + 50 minut reszta = 245,3 minut = 4h

2Mbps: 97,6m download + 40 minut reszta = 137,6 minut = 2h

+4Mbps: 48,8m download + 40 minut reszta = 88,8 minut = 1,2h


§3.Logowanie

1.Kiedy gra się uruchomi zobaczymy okienko:

listaserwerwhn8.jpg

----1. Login

----2. Hasło

----3. Serwer

2. Lista serwerów jest gigantyczna, więc pewno wielu z was zapyta jaki serwer wybrać.

Najlepszym sposobem wyboru jest wybrać ten, który jest Populated, a nie Crowded.

Na dzień dzisiejszy jest 39 serwerów. Najlepszym wyborem jest: Iris, Gaia, Titan i jeżeli Turkowie ci nie przeszkadzają to Malazgirt(TR).


Hej

Czy jeszcze Ktoś Tu zagląda ??
Potrzebuje informacji na dzień dzisiejszy … ;///

Pozdrawiam i czekam na odzew

co potrzebujesz?

Witam

Czy po za kupieniem Silków lub SBota już nie ma możliwości skorzystania z NoDc do Silka ??
Dziś mija 10 dni jak próbuje sie dostać na jaki kolwiek serwer i nic .
Proszę o pomoc lub informacje

Pozdrawiam

Nie ma, albo silki, albo sbot/phbot