Metin 2 na luzie

Siemka. Jako że mam ostatnio sporo wolnego czasu, to z chęcią pograłbym w metina od nowa. Od razu mówię że nie na privie, preferuję jednak jakiś global. Może być metin2.sg, na którym sporo niegdyś grywałem, bo nie wiem jak ma się sprawa na polskim metinie. Wymagany teamspeak 3, bo bez tego to trochę słabo. Zacznę grać dzisiaj, więc jak ktoś jest chętny to zapraszam. Kontakt najlepiej tutaj na pw.

Jeżeli chodzi o globale to sprawa wygląda następująco- nie ważne jaki, ważne żebyś miał kase w portfelu z jednego względu... ekonomia. Nowi gracze nie mają szans wdrążyć się w ekonomię zważywszy na ceny występujące na rynku.

Tsubaki, nie zgodzę się, na .sg da się wszystko osiągnąć bez wkładu finansowego :)

Z metinem jestem związany przez kilka lat, co prawda nie mogę powiedzieć żebym coś kiedyś osiągnął, ale przyjemność z tego czerpałem. A złotówek na to nie wydawałem. Na .sg jest item shop na pierwsze 7 dni za darmo, także nie jest tak źle.

Proponuje zagrac tutaj: https://www.facebook.com/Antarispl/

Co wy na to?

No pewnie, jak wystartuje to można pograć. Ja jak na razie to gram na metin2.sg, lubię ten serwer bo przypomina mi starego pla. Jak coś to zapraszam, teamspeak 3 jest jak coś i można pogadać, pośmiać się. Gram Surą, nick w grze to Dalveen. Królestwo to oczywiście niebiescy.

ja na sg gram na eventach możesz naprawdę możesz się dorobić :)

zaniedługo będzie event wakacyjny najprawdopodobniej, ja rok temu dorobiłem się całego eq+9 na 70lvl dzięki niemu :)

Ten metin2 sg to jest priv czy global? Są tam lagi? Raty są x1? Czy jest coś p2w w item-shopie jak np. Zwój Boga Smoków? Bo nienawidzę jak jest dobry system ulepszania a p2w go spartaczy bo ktoś z mamoną może dorobić się czegoś ładnego na +9.

SG to global usytuowany po prostu w Singapurze. Nie polecam gloabli bo wymagaja sporo poswieconego czasu i mega wytrwalosci i zapalu. Polecam ciekawego privka od MPCforum, czyli Antaris.pl. Wielu ludzi mowi ze to oficjalna wersja od amatorskiej ekipy, reszta ze to priv ktory oferuja duzo wiecej niz global. Warto zernkac na ich prezentacje: prezentacja. Przy okazji chciałbym zapytać czy ktos sie wybiera na ten serwer? Jestem za zgrana ekipa z ktora ogarnie gildie, dungi, rajdy i wojenki. Ogolnie kontent owego Metina jest ogromny, ponad to poprawiono tekstury i stworzono nowe lokacje.

Taa, nie ma to jak polecać priva od typów, których skrót oznacza Multi Player Cheats :D A nie, sory "oznaczał".
Jak chcesz grac w metka to tylko World of Metin, server z najwieksza iloscia graczy (wiecej gra tam osób niż na globalach).

Taa, nie ma to jak polecać priva od typów, których skrót oznacza Multi Player Cheats  A nie, sory "oznaczał".
Jak chcesz grac w metka to tylko World of Metin, server z najwieksza iloscia graczy (wiecej gra tam osób niż na globalach).

World of Metin to priv ktory oferuje tyle co global, czyli praktycznie nic co mogloby przedluzyc rozgrywke. Chyba mi nie powiesz z WoD ma rajdy 8-10 osobowe, dungeony, Nowe sety ( Antaris ma ich multum ktorych jeszcze zaden metin nie widzial - podzielone na pvp i na exp pve), Nowe lokacje startowe, nowe miasta, nowych npc, nowe wierzchowce, prywatne expowiska gdzie tylko my expimy na znanym nam lokacjach (wymaga dropniecia specjalnego biletu). Nowa fabula, nowe questy poboczne. Mozna sporo wymieniac, a wiecej powie Ci prezentacja. I nie sugeruj skrotem, a wlozona praca w serwer tych ludzi. Metin zaczyna wyglada z kontentu jak prawdziwy mmorpg, a nie zwykla siekana hns polegajaca na grindzie do znudzenia jak WoD.

Kolego, na MPC siedze od praktycznie początku jego istnienia, i znam wiekszosc administracji, i z góry pisze, by nie tykac niczego co od nich wychodzi, bo sie za dobrze na tym nie wyjdzie :D Specem od Metina nie jestem, ale przynajmniej przeczytałem pierwszy post w tym temacie.

Kolego, na MPC siedze od praktycznie początku jego istnienia, i znam wiekszosc administracji, i z góry pisze, by nie tykac niczego co od nich wychodzi, bo sie za dobrze na tym nie wyjdzie  Specem od Metina nie jestem, ale przynajmniej przeczytałem pierwszy post w tym temacie.

Przeczytales i tez zaoferowales priva. Danke! Tez sie nie uwazam za specjaliste ale w metina2 mam przegrane 4 lata w sumie od 2007 do 2011.

Jak nie zainwestuje ktos PLN to dlaczego ma na tym zle wyjsc? Kazdy marnuje czas na gry na wlasna odpowiedzialnosc.

World of Metin jakie ma raty?;>

I czym się różni od globala?

Niczym sie nie rozni, no chyba ze mozna wymienic sklepiki offline. Rat nie znam, trzeba sprawdzic osobiscie pod ich adresem. BTW world of metin jest w jezyku angielskim co moze przeszkadzac czesci zainteresowanych. Antaris zas w pelni po PL i oferuje miazdzaco wiekszy kontent.

Antaris Padł XD

Powaznie? A jaki powod? Nie mialem czasu sie pozniej interesowac poczynaniami antarisa.

edit.

Dziś (18 sierpnia) o godzinie 19:00, ze względu na prace przy maszynie odbędzie się przerwa techniczna. Potrwa ona około 3-4 godziny. Prosimy o cierpliwość.

Administracja Antaris.pl

Maja problemy techniczne a nie padł.

Ja też założyłem temat xd.

Mam już 3 osoby do grania na metin2.sg, chyba jedyny worth serwer. Pytanie, kto kim gra (ja robie szamana idk w co ide), nie wiem jak sprawa wygląda z pelerynkami, jak to z lurami tutaj jest.

No sura WP musi być. W sumie każdy już może startować i po 20lv możemy grindować.

Pisać PW to dam invite na server Discord.

@EDIT

Jest czerwone,gramy na czerwonym.

czerwonep_ahpppxn.png

Siemka. Jako że mam ostatnio sporo wolnego czasu, to z chęcią pograłbym w metina od nowa. Od razu mówię że nie na privie, preferuję jednak jakiś global. Może być metin2.sg, na którym sporo niegdyś grywałem, bo nie wiem jak ma się sprawa na polskim metinie. Wymagany teamspeak 3, bo bez tego to trochę słabo. Zacznę grać dzisiaj, więc jak ktoś jest chętny to zapraszam. Kontakt najlepiej tutaj na pw.