Metin 2- Nowa klasa nowe skile ! Beta serwer!

Witam ;)

Chciałem was poinformować ze to właśnie dziś został otwarty beta serwer Metin 2 w którym będziemy mogli zobaczyć takie rzeczy jak :

Kto boi się dużego, złego wilka?
Złap swoją szansę i odkrywaj:
- nową klasę postaci: Wilkołak
- szósta umiejętność dla Ninji: Wolno Działająca Trucizna oraz Iskrzące Uderzenie
- szósta umiejętność dla Wojownika: Krąg Mieczy oraz Wola Życia

Oficjalne forum : http://board.pl.metin2.gameforge.com/board2430-metin2-og%C5%82oszenia/board2213-og%C5%82oszenia/board257-informacje-i-nowo%C5%9Bci/2721145-serwer-beta-wkr%C3%B3tce-zostanie-otwarty-ponownie/

Strona główna i rejestracja na beta serwer: http://www.beta.metin2.com/

Tam wszystko znajdziecie, dodam tylko ze przy rejestracji na beta serwer możecie wybrać klasę :Szaman,wojownik,ninja i sura nie ma tam Wilka jednak każdy bez względu na to jaka klasę wybrał będzie mógł tez przetestować Wilka który będzie już na koncie. Dodam tez ze razem z wilkiem weszła nowa lokacja startowa dla tej oto klasy ;)

Powodzenia I HAVE FUN ! Jak narazie rejestracja na serwery beta otwarta ;)

Myślicie ze właśnie tego Metin potrzebował ? Ze jak już ta klasa wejdzie do gry to ściągnie to więcej ludzi ? Zapraszam do dyskusji jak i dzielenia się wrażeniami/screenami z beta serwerów ;)

Ciekaw jestem kiedy dodadzą wilkołaka na privy ;s

Myślę że sporo osób wróci by sprawdzić starego metina. Już od dawna potrzebował czegoś nowego. Nie tylko max lvl czy nowych itemów. Ale właśnie Klasy czy lokacji Ogólnie mogli by dodać coś jeszcze.

trzeba przetestowac :)

hehe niech tylko dodadzą to od razu pobieram metka :)

Ciekaw jestem kiedy dodadzą wilkołaka na privy ;s

Nie wilkołaka a LYCAN'a i można już pobrać pliki do nowej postacie na swój serwer.

Taka ważna informacja i nie ma jej na portalu?

Jak w tibii ktoś pierdnie to od razu mamy newsa , a tu takie coś?

Co do tematu to mogę powiedzieć że do Metina wrócą tysiące graczy , na jak długo? Niektórzy pewnie tylko obczają nową postać a reszta może zostanie.

Czemu jak chce zrobic postac to jak biore obojetnie jaka klase to mi pisze "You cannot create the character"?

Wróczą gracze -> wrócą boty -> serwer dozna przesilenia monetarnego -> dalej nikt nie będzie grał w zapomnianego metina.

Chyba, że zrobiązoptymalizowaną grę od nowa, bez botów i jeden chorej melodii w kółko.

Akurat wczoraj ściągnałem metina ^^

Powie ktoś na jakim serwerze jest najwięcej ludzi?

Hhahaha sound track jest genialny od tylu lat ten sam xD hahhahahah. A co do botów... wątpię żeby komuś się opłacało bocić skoro na allegro juz za 16/18 zł można kupić 100kkk :)

WTF, więc to jednak nie troll? xD Serio? Padłem, Metin i update, że jak? Że co? Apokalipsa nadchodzi...
Chyba nawet sam to sprawdzę, 7 lat i w końcu nowa klasa, nieźle.

Nie ma czym się podniecać, odkąd wyciekł source (pod winde) to niektóre privy biją na głowę globala. Zresztą ten wilk już jest na kilku niemieckich privach i z tego co się orientuje na kilku polskich jest planowany.

Ta postać wygląda słabo, kompletnie nie pasuje do tej gry, jednak fala gimbo-zjebo-isowych-doładowywaczy na pewno przyjdzie na miesiąc, może dwa, i właduję jakieś tam pieniądze podkradzione rodzicom.

Czemu nie mogę stworzyć postaci ? You cannot create the character WTF

Co do Metina niestety- Moim zdaniem Metin2 sie skończył wraz z wprowadzeniem zbrojek i reszty powyżej 75 lvla. Stare 2010 - 2011 było ciekawe. Miałeś stal byłeś kimś, Teraz liczy się tylko jakie masz bonusy, ile władowałeś w ISa a zarobić to da się dobrze tylko przez ISy lub Eventy.

Co do kolegi który pisał wyżej o privach to się zgadza. Od kiedy wyciekły pliki, na pewnej niemieckiej stronie są takie przeróbki plików etc. że to głowa mała. Była nawet przeróbka iż mogłeś zamiast łuków mieć karabiny etc. Metin globalny jest kilka razy bardziej zacofany niż privy, lecz problem polega na tym, że pewni ludzie z tym walczą za pomocą DDoSów.

CO Do wilkołaka na Priv, na Niemcach jest od kiedy pojawiła się beta :>, czekali tylko na pliki modelów, wyciągneli packerem i tyle :)

Pozdrawiam

Witam ;)

Chciałem was poinformować ze to właśnie dziś został otwarty beta serwer Metin 2 w którym będziemy mogli zobaczyć takie rzeczy jak :

Kto boi się dużego, złego wilka?
Złap swoją szansę i odkrywaj:
- nową klasę postaci: Wilkołak
- szósta umiejętność dla Ninji: Wolno Działająca Trucizna oraz Iskrzące Uderzenie
- szósta umiejętność dla Wojownika: Krąg Mieczy oraz Wola Życia

Oficjalne forum : http://board.pl.metin2.gameforge.com/board2430-metin2-og%C5%82oszenia/board2213-og%C5%82oszenia/board257-informacje-i-nowo%C5%9Bci/2721145-serwer-beta-wkr%C3%B3tce-zostanie-otwarty-ponownie/

Strona główna i rejestracja na beta serwer: http://www.beta.metin2.com/

Tam wszystko znajdziecie, dodam tylko ze przy rejestracji na beta serwer możecie wybrać klasę :Szaman,wojownik,ninja i sura nie ma tam Wilka jednak każdy bez względu na to jaka klasę wybrał będzie mógł tez przetestować Wilka który będzie już na koncie. Dodam tez ze razem z wilkiem weszła nowa lokacja startowa dla tej oto klasy ;)

Powodzenia I HAVE FUN ! Jak narazie rejestracja na serwery beta otwarta ;)

Myślicie ze właśnie tego Metin potrzebował ? Ze jak już ta klasa wejdzie do gry to ściągnie to więcej ludzi ? Zapraszam do dyskusji jak i dzielenia się wrażeniami/screenami z beta serwerów ;)