Metin 2 Singapur ( Nazarick )

Priv nie daje tyle satysfakcji co global. 5x wieksza populacja? Watpie. Tak niebiescy.

Powiem tak, odpal sobie sg na M1 a potem WoM, i zobaczysz ze jednak jest przynajmniej 5x wiecej ludzi. Poza tym singapurowi bliżej do priva też, niż do globala.

Rano mogę być, postaram się wstać. Koło 9 może być?

Ja może też będę rano :))

Pogrywam sobie surą wp i muszę się pochwalić, że już całkiem ładne uzbrojenie mam :P Przypomnijcie, umiejętności na 'M' wchodzą najwcześniej przy wbiciu 17 punktów w umiejętność?

Taaak, przy 17. Jak nie wejdzie to najlepiej sobie zresetować. Ale to pewnie wiesz. :P

Ok 9 rano. Kolo 830 dam w temacie namiar te3.

TS3: 178.32.35.164:5555

Jak coś to zapraszamy wszystkich do gry. Na spokojnie sobie expimy, jak na razie to ja i Dietetyk te 25 lvle mamy wbite. Gra się fajnie, na luzie. Jak coś to wbijać na ts3 podany wyżej, zakładka Metin2.sg

Popołudniu ktoś , coś też gra czy nie , bo ja niestety rano jestem zajęty więc nie dam rady ;c

W tym tyg gramy rano akurat. Za tydzien to juz od ok. 10 do 18.

Ja gram rano i po południ, ale jakoś nie mogę zsynchronizować się z chłopakami :))

Dzies z Santjago milo pogralismy od 9 do 13 tak jak dzien temu bylo umowione. Ts3 podany wczesniej. Ludzie sie przydadza. Czekamy tez na kolezanke co zadeklarowala sie grac szamanem smokiem.

Mam pytania :

- Jest to serwer globalny tak jak metin pl ? czy to priv ?

- Szybciej się bije niż na PL ?

- Nie grałem długo w tą grę więc pytanie ktoś mało obeznany da sobie radę ?

Z tego co wiem, nie jest to serwer globalny, ale trzyma się znacznie lepiej niż global. Poziomy zdobywa się szybciej niż na PL, ale nadal wbicie wyższego lvla jest osiągnięciem.

Metin nie jest grą skomplikowaną dlatego każdy da sobie radę, wiadomo, jednym pójdzie szybciej, innym wolniej...

Czyli innym słowem ludzi sporo atmosfera gites da się wybić ? :)

Tak, ludzi sporo, atmosfera całkiem okej, ludzie nie 'ksują'...

Jedyny minus to ceny, ale nie jest źle.

No to może się zdecyduję aby pograć. Dzięki za info pozdrawiam.

Można jeszcze dołączyć ? Jeśli tak to możecie dodać w grze Volciak.

Pewnie że można. Jak Cię zobaczę dostępnego, to dodam. Mam nick Santjago.

A i taka mała korekta co do tego co pisał kolega wyżej. To JEST serwer globalny. Ale taki prawdziwie globalny, z wyborem języka dla każdego kraju. Z tym że na chacie trzeba pisać po angielsku, nawet można dostać za to bana.

Cholera, mnie też wypatrujcie, bo za każdym razem jak jestem w grze i staram się kogoś zaprosić, wyskakuje komunikat, że jest offline :D

No mijamy się widocznie. Dzisiaj graliśmy od 10 do 13:30. Ja gram też wieczorami, około 20 myślę że na pewno będę.

A i taka rada dla nowych na tym serwerze, weźcie czytajcie regulamin serwera, tu na przykład nie można ksuć komuś, bo za to jest ban. Niektórzy o tym nie wiedzą.

tez wbije do was :D